כותרת
> C;
1/1
חדשות

אושרה תכנית עבודה ותקציב לאשכול רשויות גליל מערבי לשנת 2020

נהריה חדשותפורסם: 24.12.19 , 09:45ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בשבוע שעבר אושרו במועצת אשכול רשויות גליל מערבי תכנית העבודה והתקציב לשנת 2020. בישיבה קיבלו חברי מועצת האשכול סקירה על פעילות 2019.

בשנת 2019 התקציב השנתי שאושר עמד על 24 מיליון ש"ח, ובמהלך השנה אושרו 4 מיליון ש"ח נוספים בשל התפתחות וצמיחת האשכול. לשנת העבודה 2020 אושרו פעילויות בתחומים ונפח גדול אף יותר בסך כולל של 32 מיליון ש״ח.

שמעון לנקרי, יו״ר האשכול וראש עיריית עכו: ״האשכול שלנו מוביל בעשייה גם ברמה הארצית. כולנו כבר מבינים שהשלם גדול מסכום חלקיו והגידול בנפח הפעילות והתקציב הוא ההוכחה לכך. אני מבקש להודות לכל ראשי הערים והמועצות באשכול ולצוות המסור של האשכול על העבודה הרבה שנעשתה השנה ומשוכנע כי לפנינו עוד שנה של עשייה מרובה לטובת כולנו, תושבי הגליל המערבי״.

יעל רון, מנכ״לית אשכול רשויות גליל מערבי: ״בשנת 2019 טיפלנו בנושאים שבבסיסם תפיסה כלכלית, ביניהם בניית מערך הפסולת האזורי ושיפור מערכות המידע בעיריות ובמועצות. שני נושאים אסטרטגיים בהם האשכול פרץ דרך השנה הם תכנון ומכרזים. שנת העבודה 2020 מסומנת באשכול כשנת השיפור בשירות לתושב, ובשלב ראשון בתחום הרווחה ותחום החירום והביטחון. הגידול המשמעותי בתקציב מלמד על שביעות הרצון, האמון הרב והציפיות של ראשי העיריות והמועצות ושל משרדי הממשלה באשכול. כל זה אפשרי בזכות ההנהגה המקומית ובעיקר שמעון לנקרי ראש עיריית עכו ויו״ר האשכול. אני מודה לצוות האשכול על העבודה המסורה".