כותרת
> C;
1/1
עסקים

איך לנצל את האינטרנט לטובת חשיפת עסק שפתחתם בנהריה?

נהריה עסקיםפורסם: 15.11.22 , 11:30ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

פתחתם עסק חדש בנהריה. אתם רוצים להמריא עם העסק ולהגיע למקסימום לקוחות. אתם רוצים רווחה כלכלית, בתקופה לא הכי פשוטה ודי מאתגרת ויש פתרון. הדרך הכי טובה כיום ליצור חשיפה עסקית שמובילה להצלחה, היא להשתמש באינטרנט. קבלו כמה צעדים שאם תעשו אותם כמו שצריך, החשיפה של העסק שלכם תפתיע אתכם בצורה הכי חיובית שאפשר.

הצעד הראשון – הקמת אתר איכותי

אם חשבתם שאתרים זה תחום שנועד לעסקים גדולים בלבד, זה כבר לא מדויק. אפילו עסק חדש, אפילו עסק קטן שבשלב הזה אין לו מעגל לקוחות רחב, יפיק תועלת מאתר ברשת. הדבר החשוב הוא לדעת שאפשר בהשקעה מאוד קטנה של כסף או זמן, לייצר אתר טוב למדי. ברגע שהאתר קיים, הוא יכול לשמש לוח פרסומת או לוח מדעות עצום לעסק שלך. אבל כאמור זה צעד ראשון. הצעד הבא הוא ליצור קשר עם מקדם אתרים בנהריה. מיד תבינו למה וכמה זה חשוב.

צעד שני – הגדלת חשיפה לאתר לטובת חשיפה לעסק

ברגע שיש לכם אתר, זה עדיין לא אומר שאנשים מגיעים אליו. אבל בזכות מקדם אתרים מקצועי, אפשר ליצור תנועה עצומה לאתר שלכם. מקדם אתרים משתמש בשלל שיטות שמטרתם העיקרית הוא אחת: נוכחות חזקה בגוגל. הקידום אומר שלקוחות שצריכים שירות כמו שלכם או מוצר כמו שאתם מוכרים, יגיעו לאתר העסקי - דרך גוגל. המשמעות היא שלא תצטרכו בכלל "לרדוף" אחרי לקוחות שמתגוררים בנתניה. למעשה תשיגו לקוחות גם מכל אזור (בארץ או בחו"ל), שבו אתם חושבים שישנם לקוחות שהם קהל היעד שלכם. הלקוחות שיגיעו לאתר, יוכלו לקנות דרכו או להשאיר ליד. השארת פרטים על ידי לקוח מתעניין, תאפשר לכם לסגור עסקאות נוספות. ישנם עסקים שמסתפקים בהקמת אתר וקידומו באופן מקצועי, אבל יש עוד דברים שתוכלו לעשות להגדלת החשיפה.

צעד שלישי – פתיחת דף עסקי ברשת חברתית

רשתות חברתיות הן פלטפורמה חשובה לא רק למציאת חברים או כדי לפרסם פוסטים אישיים. עם קצת חשיבה ורצון, אפשר להפוך דף עסקי למגנט להשגת לקוחות נוספים לעסק החדש. אם יש לכם דף אישי, עדיין מומלץ לפתוח דף נפרד, דף עסקי. יש יתרונות לדף עסקי, עם פיצ'רים ויכולות שלא קיימים למשתמשים פרטיים.

צעד רביעי – חשיפה ברשתות חברתיות

לטובת חשיפה מוגברת ברשתות חברתיות, תוכלו לעשות כמה דברים. למשל, תוכלו להכניס באתר שלכם קישור לדף העסקי. תוכלו להתחיל לפעול בקבוצות ברשת חברתית כזאת או אחרת. הקפידו לתת ערך לקבוצות, אם זה בטיפים, אם זה במתן תשובות לשאלות ואם זה בכל דרך חיובית שתמצאו לנכון. תוך כדי פעולה בקבוצות שונות, המותג והעסק שלכם יקבל חשיפה. ובנוסף, הקפידו להעלות פוסטים בקביעות. פוסטים איכותיים זוכים לשיתופים וזה מעלה עוד יותר, את החשיפה של העסק שלכם.

איך לנצל את האינטרנט לטובת חשיפת עסק שפתחתם בנהריה?
קרדיט לתמונה: סרגיי פיסמני