כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

אשכול רשויות גליל מערבי מוביל גם בזירה הדיגיטלית

נהריה נדל"ן וכלכלהפורסם: 18.02.20 , 12:39ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

דניאל טבלינסקי, מנהל מערכות המידע באשכול רשויות גליל מערבי, זכה בתואר מנמ"ר (מנהל מערכות מידע) מצטיין לשנת 2019, במסגרת IT Awards 2020 - תחרות מצטייני המחשוב של אנשים ומחשבים, שנערכה ביום ראשון האחרון, 16.2.20, באולם האירועים לאו בראשון לציון.

בעידן שבו העולם מתפתח טכנולוגית ודיגיטלית בכל רגע נתון, דרכי הגישה אל המידע הדיגיטלי משתכללות גם הן ונעשות קלות וזמינות יותר לכולם. כך גם בתחום מערכות המידע באשכול רשויות גליל מערבי, המעניק שירות חדשני לרשויות השותפות באשכול, ליווי, סיוע ושדרוג המערכות. דניאל טבלינסקי, מנמ"ר האשכול, מוביל את השינוי על ידי הטמעת שיטות עבודה חדשניות ואחראי לתכנון וניהול מערכות המידע הניהוליות של הרשויות, כך שמקבלי ההחלטות יוכלו לקבל תמונה ברורה על הארגון, העיר והתושבים, בכל רגע נתון.

דניאל טבלינסקי זכה לאות הצטיינות, יחד עם עוד 14 מנמ"רים שקיבלו אותות הצטיינות על פועלם המחשובי בארגונים שונים בשנת 2019. באשכול מברכים את דניאל וגאים על זכייתו בתואר המנמ"ר המצטיין לשנת 2019 של מגזין PC-אנשים ומחשבים, ומוסיפים כי זכייתו מעידה על השירות האיכותי והצעדת הגליל המערבי קדימה בזירה הדיגיטלית.

דניאל טבלינסקי - מנמ"ר אשכול גליל מערבי, מוביל תפיסה חדשנית של מנמ"ר כשירות (CIO as a service) לשש ערים ומועצות מקומיות השותפות באשכול הרשויות גליל מערבי. כחלק מתפקידו עוסק דניאל בהטמעת מערכות דיגיטציה ברשויות, שירותי ענן, שדרוג תשתיות התקשורת, תמיכת סיסטם ותקשורת לרשויות, וכך יוצר לרשויות חיסכון בעלויות. בנוסף לכך, מסייע דניאל לרשויות במכרזים לאפליקציות ובמתן שירותים נקודתיים לצרכי המחשוב. תהליך הטמעת המערכות מייצר באופן ברור שינוי ברמה התשתיתית, ומיישם מודל מהפכני, בעידוד אגף פיתוח אזוריות במשרד הפנים וישראל דיגיטלית, של מחשוב ודיגיטציה של גופים מוניציפליים קטנים יחסית – שזקוקים לתמיכה טכנית ברמה גבוהה. טבלינסקי מוביל את הפרויקט הניסיוני באשכול רשויות גליל מערבי, שיאומץ כמודל בארבעה אשכולות מוניציפליים נוספים.

בתמונה: דניאל טבלינסקי. צילום: אשכול.

 

בתמונה: מצטייני המנמ"ר, דניאל טבלינסקי השבועי מימין. קרדיט צילום: ניב קנטור, באדיבות אנשים ומחשבים.