כותרת
> C;
1/1
עסקים

בית דפוס - המפתח לעסק מנצח

נהריה עסקיםפורסם: 24.07.23 , 10:46ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מיתוג הוא חלק בלתי נפרד מהקיום של כל עסק, שמגבש את הזהות שלו דרך פלטת גוונים, לוגו מסוגנן, סלוגן בולט וכדי להפיץ את המסר השיווקי ולחזק את הנראות שלו זקוק למוצרי דפוס.
מוצרים מוחשיים פיזיים שניתן לחלק לקהל הלקוחות או המתעניינים, לקשט ולעטר עמם את המרחב המשרדי, להשתמש בהם כאמצעי תקשורת וקידום מכירות כמו כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, שילוט.
לאחר גיבוש המיתוג, כאשר יש ספר מותג מוכן עם הצבעוניות הייחודית, הפונטים הנבחרים והמסרים השונים צריך לצאת החוצה לאוויר העולם עם מוצרי דפוס אשר ישרתו היטב את התדמית וכאן נכנס לתמונה בית דפוס, שהוא התחנה ממנה יוצאים להפיק את כל המוצרים הללו.מדוע צריך בית דפוס?
בית דפוס הוא ספק דפוס המציע שירותי דפוס שונים כולל הדפסה, שירותי עיצוב והפקת מוצרי דפוס. מלווה אתכם משלב הרעיון והקונספט ועד משלוח התוצר המוגמר כאשר בשנים האחרונות הפנייה לבתי דפוס השתנתה ואם בעבר רבים הגיעו פיזית למקום, הרי שכיום מדובר בשירותי דפוס דיגיטלי. התקשורת נעשית באמצעות אתר אינטרנט.
למשל אתר הדפוס Ink מאפשר לבחור את המוצרים הנבחרים, להטעין לאתר עיצוב קיים או להיעזר בשירותי עיצוב גרפי מקצועיים ובאמצעות ממשק חווייתי סופר ידידותי למשתמש ואינטואיטיבי לעצב את התוצר, לשלוח להדפסה ולקבל אותו מוכן בהתאם לאפיון שנעשה.
כמובן שיש מבחר שירותים ואופציות כולל כמויות, גימור מאט או מבריק ועוד תוספות ושדרוגים שעושים הבדל לכל מוצר דפוס חיוני לכל בית עסק. כמו למשל, חשבוניות מס, פלאיירים, מגנטים, ברושורים, מחברות, תעודות משלוח ועוד – הרשימה ארוכה ומגוונת.
תוכלו לחפש רעיונות למוצרי קידום שיתאימו לעסק שלכם במיוחד אם מדובר בעסק בהקמה או שאתם רוצים לחדש ומחפשים כיצד להפתיע ולרגש את הלקוחות או למשוך תשומת לב של מתעניינים.כיצד לבחור את המקום האולטימטיבי?
בבחירת בית דפוס חשוב מאוד להסתמך על חוות דעת והמלצות חיוביות של עסקים אחרים שעובדים בשיתוף פעולה ארוך ומרוצים מהשירות וכמובן, מהתוצרים.
אפשר גם לבצע השוואת מחירים באמצעות סקר שוק, זאת על מנת להבין מי מציע את התעריפים האטרקטיביים ביותר, אך מבלי להתפשר על האיכות והסטנדרטים. אתם לא מעוניינים במוצר ירוד רק כי חסכתם במחיר. יש לבחון במקרה הזה עלויות הכוללות שדרוגים כולל עלויות משלוח ואם יש כמות מינימום להדפסה.
אפשר לבחון היטב את הפורטפוליו של בית הדפוס על מנת לראות עבודות קודמות ואופציות שונות וכן לקבל מקורות השראה ורעיונות למוצרים משלכם. אתם מעוניינים במקום שמציע מגוון רחב של מוצרים בהתאמה אישית וכן גם פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת שמאפשרת לכם ליישם את החזון או הקונספט ולהפוך אותם לתוצרים ממשיים.
חברה אמינה שתעמוד בדרישות שלכם וגם במשלוח במיוחד אם אתם זקוקים למשלוח יעיל ומהיר יחסית המשתמשת בציוד מתקדם על מנת לבצע את ההדפסה ברמה הגבוהה.
רצוי מקום שיש לו גם שירות לקוחות כדי שאם תרצו להתייעץ או תעלה שאלה כלשהי, יהיה לכם בהחלט למי לפנות בכל פרויקט על אחת כמה וכמה אם מדובר בפרויקט דפוס גדול ואתם מחפשים את המקום הנכון שיוכל להתמודד אתו כראוי.
שימו לב לזמני האספקה וכן אם הם משתנים מתוצרים פשוטים למורכבים יותר והחליטו גם כמה להזמין כדי שכבר יהיו לכם מוצרים מוכנים שמחכים לכם בסטוק.
כנסו לאתר Ink והתרשמו משלל היכולות, המוצרים המעניינים שהם יכולים להציע לכם למיתוג אטרקטיבי והשתמשו בכלים ובפלטפורמה שהאתר מציע גם לעיצוב אישי עצמאי בדרך לדפוס וכמובן, תוצרים איכותיים בסיום התהליך.

קרדיט- Photo by Bank Phrom on Unsplash