כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

האם ביטקוין זו השקעה כדאית מבחינתכם?

נהריה נדל"ן וכלכלהפורסם: 02.03.23 , 12:21ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מתוך מגוון רחב של מטבעות דיגיטליים, ברור שאי אפשר להתעלם מהביטקוין. אנשים בכל העולם מדברים על זה ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, תוהים האם זה משהו שאתם צריכים להכיר יותר לעומק. עובדה היא שיש היום אפילו עסקים שתוכלו לשלם להם עם ביטקוין, כך שלא מדובר על חגיגה שאתם רוצים להישאר מחוצה-לה. משמעות הדברים היא שכדאי להבין על מה מדובר, והאמת היא, שאם אתם מחפשים השקעה חכמה, שווה לבדוק את האפשרות הזאת. אנשים ברחבי העולם משקיעים בביטקוין בדיוק כפי שהם משקיעים בשוק ההון או בנדל"ן. לכן טבעי שלאחרונה גם אתם התחלתם לחשוב על האופציה הזאת. כמה באמת אפשר להרוויח? ומה תוכלו לעשות עם הרווחים השונים? האם מדובר על השקעה שדורשת ידע מקדים? כל השאלות האלה רלוונטית ורצוי שתיקחו את הזמן כדי להבין אם זה מתאים לכם.

מה כדאי לדעת על ביטקוין לפני שמשקיעים?

אם הייתם רוצים להשקיע עכשיו בנדל"ן או בשוק ההון, מה הייתם עושים? סביר להניח שהתשובה היא שלפני הכול הייתם לומדים. הייתם רוצים להכיר את עולם המושגים ולהבין האם זה משהו שמדבר אליכם. אחרי הכול, מדובר על כספים שעבדתם קשה מאוד כדי לחסוך. חשוב להבין: זה בדיוק אותו הדבר גם כאשר מדברים על ביטקוין. במילים אחרות, אם אתם יכולים להיעזר במומחים או לעשות קורס שבו תבינו טוב יותר על מה מדברים, למה לחשוב פעמיים? אין ויכוח על כך שאתם יכולים גם, ככה סתם, להחליט שאתם משקיעים. יכול להיות אפילו שיהיה לכם מזל ומהרגע הראשון תתחילו להרוויח. עם זאת, סביר להניח שזה לא בדיוק מה שיקרה. לכן, אם תוכלו ללמוד תחילה את הנושא, כדאי שתעשו זאת. בצורה כזאת יהיה לכם יותר ברור על מה מדובר וכך תוכלו להבין האם השקעה מסוג כזה מתאים לאופי שלכם.

איפה לומדים?

רוצים ללמוד על הביטקוין ולהבין על מה כולם מדברים? באמת חשבתם שאתם צריכים לצאת מהבית כדי להעשיר את הידע שלכם בנושא הזה? חשוב שתבינו: זה לא כך. בימינו אתם יכולים אפילו לשבת לכם מול המחשב ולבחור בין שלל קורסים שונים שעוסקים בתחום הזה. לכל קורס יש משהו אחר להציע לכם, ואין ספק שכדאי להחליט תחילה עד כמה אתם רוצים להשקיע. יש רמות שונות ומגוונות של ידע שתוכלו לרכוש בנושא. לכן, אם אתם חושבים על ביטקוין ורוצים לדעת כל מה שניתן על העניין הזה, רצוי יהיה לבחור קורס מעמיק. אחרי שתעשו קורס כזה ותכירו את עולם המושגים, תוכלו להחליט האם אתם משקיעים. בנוסף, אפילו אם תחליטו שאתם רוצים להשקיע, תוכלו לעשות זאת בצורה הדרגתית. אין סיבה להשקיע כבר מהיום הראשון את כל ההון שיש לכם שכן כדאי ללמוד תחילה את הדברים ולהכיר הכול מקרוב.