כותרת
> C;
1/1
עסקים

האם כדאי לי לבצע פרסום בלינקדאין?

נהריה עסקיםפורסם: 27.07.22 , 13:45ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אין ספק כי ההייטק נמצא בשלב שלפני התפוצצות הבועה ואין ספק כי הרבה מאוד חברות הולכות לצמצם את כוח האדם שלהם וחלקן לא עלינו גם להיסגר. אך אין גם ספק כי יש חברות אשר לא יושפעו מן ההאטה בשוק העולמי ובמגזר ההייטק ויש דוגמאות רבות לכך. אחת הדוגמאות הבולטות ביותר היא לינקדאין. פלטפורמת העבודה כפי שאפשר לכנות אותה אשר נקנתה על ידי מיקרוסופט בסכום של כ-20 מיליארד דולר כאן הכדאי להישאר וזו עובדה.

על רקע זה אנו חייבים לציין כי כדאי לכם לבצע פרסום בלינקדאין וזאת מכיוון שהפרסום הזה מאוד אפקטיבי. עליכם להבין כי הפרסום בלינקדאין הוא מאוד אפקטיבי וכדאי וכי יש לו הצלחה מוכחת. כמובן שאתם יכולים לפרסם גם בפלטפורמות נוספות כמו פרסום ביוטיוב אך בסופו של יום פרסום דרך לינקדאין הוא אחת מדרכי הפרסום הטובות בשוק.

לאילו עסקים כדאי לפרסם בלינקדאין?

עולה השאלה לאיזה חברה כדאי לבצע פרסום בלינקדאין? אם כן עליכם לדעת כי הדבר משתלם לחברות רבות. קודם כל כדאי לפרסם בלינקדאין לחברות אשר מחפשות עובדים. לינקדאין זו רשת המראה נתונים על עובדים ולכן כדאי לפרסם בה.

אך לא רק עובדים כדאי לפרסם בלינקדאין אלא גם מוצרים וזאת מכיוון שאפשר להגיע למנהלים בכירים בחברות רבות בלינקדאין. כך אתם יכולים לפרסם את המוצר שלכם למנהל שיווק או למנהל תפעול וזה פתח נהדר לעשיית עסקים. לכן לינקדאין כל כך פופולרית ונראה כי ההמשך מנבא לה טובות איך שלא נסובב את הגלגל.

האם כדאי לי לבצע פרסום בלינקדאין לשווקים בחו"ל?

נאמר כי אתם חברה ישראלית הרוצה לפרוץ לעולם עולה השאלה האם כדאי לכם לבצע פרסום בלינקדאין לאנשים מחו"ל? אם כן בדיוק בשביל זה הפרסום בלינקדאין נולד. עליכם להבין כי זו אופציה מעולה לפרסם לאנשים מחו"ל את העסק שלכם.

למעשה לא נגזים אם נאמר כי פרסום ברשת זו זו הדרך הטובה ביותר להגיע לאנשים מחו"ל. אם המוצר שלכם הוא B2B אזי לינקדאין תפורה לצרכים שלכם. בלינקדאין כולם שייכים להייטק או לתעשייה כמו תעשיית הפרסום או התרופות ואפשר לטרגט בצורה מאוד חכמה את הפרסומת שלכם וזה משהו שאתם חייבים להבין אם אתם רוצים להגיע לקהל רחב ככל האפשר וליצור קמפיין מוצלח מאוד בהשקעה קטנה יחסית.

האם כל חברת פרסום יכולה לעזור לי לפרסם בלינקדאין?

אם אתם רוצים לבצע פרסום בלינקדאין אתם חייבים להבין כי אתם לא יכולים לעשות זאת לבד ועוד אתם צריכים להבין כי הפרסום בלינקדאין כמו פרסום ביוטיוב מחייב התמחות עצומה. זה אומר כי לא כל חברת פרסום יכולה לסייע לכם לפרסם בלינקדאין ולכן כדאי לפנות אל חברה אשר זו המומחיות שלה ואשר יש לה ניסיון רב בפרסום בלינקדאין.