כותרת
> C;
1/1
חדשות

המשטרה הגשימה חלום לילד מיוחד בן 5 שחלם להיות שוטר ליום אחד

נהריה חדשותפורסם: 26.02.20 , 14:41ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
שוטרי מערך הטכנולוגיות במחוז חוף, עסוקים לאורך כל השנה במבצעים מורכבים ובמתן מענה מקצועי לכל יחידות השטח הפרוסות בשטח, אולם הבוקר הזה נערכו שוטרי החידה למבצע מיוחד שכל תכליתו - לשמח את אושר בן ה- 5, הסובל משיתוק מוחין וכל חלומו להיות שוטר ליום אחד.
ראשיתו של המבצע לפני מספר ימים, כאשר הוריו של אושר פגשו בהילה - שוטרת ממערך הטכנולוגיות של משטרת ישראל במחוז חוף ושאלו אותה אם ניתן לאפשר לבנם הגר בנהריה, לבקר בתחנת משטרה "מספר דקות" ולפגוש בשוטרים אותם הוא מעריץ.
הבקשה הפעוטה והצנועה של ההורים היקרים נתנו את אות הפתיחה לתחילתו של מבצע מיוחד, בו נערכו כל שוטרי היחידה להכין לאורח הכבוד חוויה משטרתית במלוא הדרה במטה המחוז בחיפה.
הילד התרגש מאד לפגוש את השוטרים, אשר העניקו לו מדי משטרה והציגו לו את האמצעים המיוחדים של משטרת ישראל, ובכלל זה אופנועים, ניידות ואף רובוט חבלה. בנוסף, התלווה אל השוטרים כשבידו מכשיר קשר מבצעי, בו יצר קשר עם מספר שוטרים שברכו אותו לשלום ואחלו לו יום מלא חוויות.
שוטרי היחידה ציינו כי זכות גדולה נפלה בחלקנו להעניק חוויה שכזו לילד כה מיוחד וכי הבעות השמחה על פניו הן התגמול הכי טוב שאנו יכולים לבקש בחזרה.
מצ"ב תמונות מהביקור

התמונה באדיבות דוברות המשטרה (חוף)

התמונה באדיבות דוברות המשטרה (חוף)

התמונה באדיבות דוברות המשטרה (חוף)