כותרת
> C;
1/1
עסקים

הסעות לעובדים בצפון: שירות משתלם בטווח הארוך

נהריה עסקיםפורסם: 01.11.21 , 12:18ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

פתרונות תחבורה לעובדים במקומות עבודה בצפון עשויים להיות מאתגרים ביותר, לכן בעלי עסקים ומנהלים רבים שמנהלים חברות באזור הצפון, בוחרים שירותי הסעות לעובדים בצפון, ומספקים לעובדיהם פתרונות תחבורה נוחים, בטוחים יעילים.

שירותי הסעות לעובדים בצפון מספקים פתרונות מקיפים

מקומות עבודה מרוחקים שממוקמים בצפון מאלצים עובדים לנהוג במשך שעות לעבודה ובחזרה הבייתה, וזמן רב מתבזבז. הסעות לעובדים בצפון משפרות את היעילות והבטיחות, תוך מתן פתרונות הולמים גם במזג אוויר חם מאוד או סוער. השירות מסייע גם לעובדים שיושבים על כיסאות גלגלים או מתקשים בניידות.

כך, לדוגמא, לחברה שממוקמת בצפון יש אפשרויות הסעות לעובדים בהתאם ללוחות זמנים שונים, עם עצירות שונות בדרך כדי לאסוף את כל העובדים מכתובות שונות. חברות אלו קוצרות את היתרונות הבאים כאשר הן בוחרות שירותי הסעות לעובדים בצפון, מחברה שמפעילה צי אוטובוסים ומיניבוסים חדש ומתקדם:

  • שיפור חוויית הנסיעה של העובדים;
  • שיפור ביצועי משימות בעבודה;
  • נסיעה ברחבים מאובזרים ומצוידים היטב;
  • נסיעה נוחה גם למרחקים ארוכים.
  • נסיעה בטוחה יותר מנסיעה ברכבים פרטיים או בתחבורה ציבורית.
  • הפחתת העלויות הכרוכות בהחזר הוצאות נסיעות לעובדים.
  • תמיכה באיכות הסביבה כשהרבה פחות רכבים נמצאים על הכבישים, ופליטת הפחמן מופחתת באופן משמעותי.
  • וניהול זמן יעיל.

שירותי הסעות גם למנהלים ואורחים

שירותי הסעות לעובדים בצפון כוללים גם הטבות למנהלים בכירים שאינם צריכים לנהוג מהצפון למרכז או לדרום לפגישות עסקיות, והמנהלים מעריכים הטבה זו. שירותי ההסעות כוללים גם הסעות לאורחים שמגיעים לחברה, כך שהם אינם צריכים להגיע ברכבם, להיאבק בעומס התנועה בשעות אחר הצהריים, ולחפש מקומות חניה.

וזה לא הכול. בניגוד לאפשרויות תחבורה ציבורית, שירות הסעות של חברה פרטית מספק הסעות מדלת לדלת, כלומר, מפתח הבית ועד למקום העבודה. בגישה זו, חברות שממוקמות בצפון משתמשות בשירותי הסעות לעובדים בצפון כדי למשוך עובדים מיומנים וצעירים שאינם מעוניינים לוותר על מקום מגוריהם בערים מרוחקות.

הסעות למקום העבודה וממנו

הגידול בשימוש בשירותי הסעות לעובדים בצפון מחליף בשנים האחרונות את השימוש בתחבורה הציבורית בזכות הפתרונות הנוחים של השירות שמסיע את העובדים אל מקום העבודה וממנו, עם היתרון של משיכת מגוון רחב של אנשים, במיוחד אנשים שמעדיפים לא לנהוג או שאינם מסוגלים.

עובדים שחוסכים זמן וכסף על נסיעות בתחבורה הציבורית או ברכבם הפרטי, נוטים להיות מרוצים יותר בעבודה. הם אינם צריכים להתמודד עם הלחץ של הנהיגה בתנועה בשעות העומס, כך שהם יכולים להיות יותר פרודוקטיביים בעבודה. חוץ מזה, שירות הסעות לעובדים בצפון חוסך להנהלת החברה את ההוצאות על החזרי דלק או תחזוקת רכבים לעובדים.

אוטובוסים ומיניבוסים חדשים ומתקדמים

האוטובוסים והמיניבוסים של חברה שמספקת שירותי הסעות לעובדים בצפון מצוידים במסכים להקרנת סרטונים, חיבור ל-Wi-Fi, מערכת סאונד, מקרר קטן לשתייה וחטיפים, ואפשרויות התאמת ציוד ואביזרים בהתאם לצורך, מה שהופך את חוויית הנסיעה לנעימה, מפנקת ומתגמלת.