כותרת
> C;
1/1
דת בקהילה

הסרת עין הרע באמצעות פתיחת ספר הזוהר

נהריה דת בקהילהפורסם: 19.02.24 , 16:58ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הצרות באות בצרורות? המזל מרגיש תקוע? מרגישים לא טוב מבחינה פיזית או נפשית? יעוץ אישי מפי איש הקבלה שמואל חאייק יאפשר לכם להסיר עין הרע ולזמן את המזל לכל תחומי חייכם. יכולותיו הרוחניות של חאייק מאפשרות לו למצוא את התשובה המדויקת לכל אדם, תוך ייעוץ אישי על פי ספר הזוהר

"רַבִּי יְהוֹשֻׁעַ אוֹמֵר: עַיִן הָרָע, וְיֵצֶר הָרָע, וְשִׂנְאַת הַבְּרִיּוֹת, מוֹצִיאִין אֶת הָאָדָם מִן הָעוֹלָם." פרקי אבות (ב'-י"ד). תורת הקבלה מרבה לעסוק בעין הרע וביכולת שלה לפגוע באדם, בבריאותו או בבריאות בני משפחתו, ברכושו ובכל תחומי חייו. פגיעת עין הרע נובעת מקנאה וצרות עין כלפי אותו אדם, אם בעקבות הצלחה, עושר או שגשוג בחייו. לפי תורת הסוד פגיעת עין הרע עלולה במקרים רבים להוביל אף למוות של אותו אדם עליו. עין הרע יכולה להגיע במודע או שלא, על ידי גורם החש קנאה ואנרגיות שליליים, אשר מופנים כלפי הנפגע ויוצרים חסימות, תקיעות וקשיים.

איך יודעים אם יש עין הרע

ישנן שיטות רבות, חלקן מוכרות יותר וחלקן פחות, המשמשות לבדיקה האם הוטלה על אדם עין הרע. אך לפני כל הדרכים הללו, התבוננות פנימית של אותו איש או אישה אל תוך עצמם יוכלו ללמד אותם רבות ולהעיד האם אכן קיימת עין הרע. אם אסונות פוקדים את הבית שוב ושוב, קיימים קשיים בפרנסה, בשלום בית, בבריאות ובתחומים נוספים, ייתכן בהחלט שמדובר בעין הרע.

אחת מהשיטות המוכרות לבדיקת עין הרע , הידועה בשם "שקיעת השמן" היא על ידי הנחה של כוס שמן למרגלות המיטה, למשך הלילה. לאחד נטילת ידיים יש לטפטף מעט מים אל תוך הכוס, במידה והשמן שוקע הדבר עלול להצביע על פגיעת עין הרע על אותו אדם.

הסרת עין הרע באמצעות פתיחת ספר הזוהר

תורת הקבלה טומנת בחובה סודות רבים המאפשרים להתבונן אל תוך נפש האדם וללמוד עליו רבות. ספר הזוהר הקדוש שמור לאנשי קבלה אשר משכילים לפתוח בו וללמוד מתוך העושר והחוכמה אשר צפונים בתוכו. הספר נכתב על ידי הרש"בי הקדוש לאחר חורבן בית שני ופורסם בסוף המאה ה-13, על ידי רבי משה די ליאון. רוב הספר נכתב בשפה הארמית.

איש הקבלה שמואל חאייק מייעץ ומסייע במגוון תחומי החיים: מציאת זיווג ושלום בית, פרנסה, ייעוץ מקצועי והסרת עין הרע באמצעות פתיחת ספר הזוהר. הפתיחה בספר הקדוש מאפשרת לשמואל למצוא לכל איש ואישה פתרונות להסרת עין הרע. בנוסף מציע חאייק שירות ייעוץ ומניעה מראש של עין הרע.

קריאה וייעוץ מפי איש הקבלה שמואל חאייק

שמואל חאייק הוא תלמידו של הרב כדורי זצ"ל, איש קבלה בעל ניסים הפועל רבות בייעוץ וסיוע למגוון אוכלוסיות. הוא מתמחה בקריאת הילות וגורלות בספר הזוהר, ספרו המרכזי של עולם הקבלה. יכולת זו מאפשרת לו לייעץ באופן אישי ומדויק לכל אדם, בכל תחום בו הוא שרוי במצוקה, לזהות עיכובים ולהסיר חסמים. באמצעות פתיחה בספר הזוהר, מחפש חאייק את הסולם של אותו אדם, לפי שמו ושם אימו וכך מקבל כלים המאפשרים לו ללמוד על אותו אדם, להבין לעומק את הבעיות עמן הוא נדרש להתמודד בחייו. לאחר קריאה ולמידה על אותו אדם יכול חאייק להעניק לו כלים שיאפשרו לו להגיע לתיקון ולהגשים את ייעודו. בסופו של יום, הייעוץ מאפשר לפתור באופן נקודתי בעיות שונות, להסיר מחסומים אך גם לבחון הימצאות של עין הרע הגורמת לתקיעות ולקשיים.

קרדיט יח"צ

 

קרדיט יח"צ