כותרת
> C;
1/1
עסקים

חריטה על עץ – ככה מקדישים היום מתנות

נהריה עסקיםפורסם: 20.10.21 , 14:46ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לא תמיד יודעים איזו מתנה לקנות עבור אדם חשוב ומוערך או איך יהיה הכי כדאי ונכון להקדיש הקדשה אישית לצורך הבעת הערכה. לעיתים נדמה שכבר אין רעיונות חדשים אך תמיד יש את המחשבות האלה שמחפשות אחר רעיון מקורי חדש, כזה שישמח ויהיה בדיוק מתאים. אתר האינטרנט חלום חרוט מציע בדיוק את הפתרונות המתאימים במקרים אלה – חריטה על גבי שלל מוצרים או פריטים מעץ שהופכים חפץ שגרתי ומשמים למתנה מותאמת אישית אך ורק למי שעומד לקבל אותה. אם המחשבה האינטואיטיבית מיד מגיעה לחפצים כמו מגן לטלפון, ארנק או מנורת לילה – הרי שכיום אפשר להתוודע לענף שלם, גדול ומעניין של חריטה על גבי קורות עץ, מה שהופך אותן לפריט דקורטיבי בעל מראה יוקרתי שמתאים בדיוק לשימושים רבים ובעיקר – כמתנה אישית וייחודית.

איך מתבצעת חריטה על משטחי עץ?

מצד אחד – אין זה פשוט לחרוט על עץ ונדרשים לשם כך כמה וכמה שלבים של תכנון ועיצוב. כיום בזכות טכנולוגיות לייזר מתקדמות ומעניינות אפשר לבצע חריטה על עץ במהירות רבה יותר ועם דיוק גבוה במיוחד. ישנם סוגים שונים של עצים שכאשר מייצרים מהם קורות בצורות שונות אפשר להסתמך על המראה הטבעי של העץ גם של החלק החיצוני וגם של החלק הפנימי וכך לשלב אותם עם ההקדשה שחורטים במרכז. החריטה יכולה להיות של הודיה עבור שירות שניתן, על הערכה כלפי אדם מסוים או כמזכרת לאחר אירוע משותף ומשמעותי. את פריט העץ המשויף עם החריטה אפשר לתלות בבית או להניח על מדף כך שכל אחד מהמבקרים יכול לראות ולהבין שלאדם זה שקיבל את הפריט יש אנשים סביבו שאוהבים אותו ומעריכים את פועלו.

מתי כדאי לחרוט על עץ?

כאמור – חריטה על אלמנטים מעץ תיתן להם מראה יוקרתי ומיוחד. לא בכדי אפשר לראות את קורות העץ היפות והייחודיות אצל אנשים שקיבלו אותן כמתנה עבור דברים שהם עשו או לפעמים רק עבור עצם הנוכחות שלהם בחייהם של אנשים אחרים. יש יופי מאד מיוחד בשטח של קורת העץ עם המראה הטבעי של פנים הגזע, עם החלק החיצוני היקפי וכמובן ההקדשה החרוטה המרגשת עבור אדם אחד ספציפי שקורא ומבין בדיוק מה הערך שלו בעיני אלה שקנו את זה ועשו את זה עבורו. קורות העץ עמידות וחזקות כך שהן יכולות להחזיק מעמד הרבה מאד זמן ללא בלאי ובלי שיקרה להן משהו. כאשר תולים את ההקדשה על הקיר או מניחים על מדף – מיד אפשר להתרשם ממנה ואם מדובר באיש מקצוע הרי שחשוב שמי שמבקר אצלו יהיה חשוף לחוות דעת חיוביות והערכות שמביעים כלפיו אנשים אחרים, בעיקר לקוחות שהשירות שלו היה להם טוב וחיובי.