כותרת
> C;
1/1
עסקים

כלים שימושיים לתעשייה: הסוד נמצא בכלים!

נהריה עסקיםפורסם: 23.02.23 , 10:33ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כמון שמנהל טוב הוא זה שיודע להאציל סמכויות (ואז עובד רק לפיתוח העסק או כשצריך לפתור בעיות), כך תעשיין טוב יודע למנף כלים וטכנולוגיה בשביל לייעל את הייצור ולמקסם את הרווחים בעסק. אביזרים כמו מיכלי פלסטיק למזון או משטחי פלסטיק איכותיים הם כלים שנועדו לפתרון בעיות ספציפיות, ומחזיקים לאורך זמן, וכלים מסוג זה מהווים פתרונות מעולים.

במאמר קצר זה נתמקד בתעשיית המזון, ובכלים הנ"ל, כדי להבין מה אפשר, למה כדאי, וממה להימנע, כי מדובר בהוצאה טובה, כאשר היא נעשית במחשבה תחילה!

על הכלים הנכונים לעסק:

  • מיכלי פלסטיק למזון – דולבים (מכלי דולב) הם כלי חיוני בתעשיית המזון, מכלים שנמצאים בשימוש בכל העולם. הסטנדרטים המחמירים בתעשיית המזון מכתיבים תנאים שחובה עלינו לעמוד בהם, ובצדק, וכל תהליך הייצור של דולבי פלסטיק מושפע מכך. הבחירה בחומרים, בציפוי ובגימור מחייבת, ודולב איכותי הוא בעיקר עמיד לאורך שנים, ויודע להתמודד עם הטלטולים והמשאות הכבדים ללא בלאי.
  • משטחי פלסטיק – בעוד שהעץ הוא חומר פופולארי, בסופו של דבר הבלאי של משטחי העץ מהיר למדי, והסכנות שבעבודה עימם גדולות מאוד. כל מי שמנוסה בתעשיות בעבודה עם משטחים יודע כי יש בהם, במשטחי העץ, פגמים רבים, והם לא מאוד נוחים. משטחי הפלסטיק לעומת זאת נעשים בצורה מושלמת על ידי מכונות שמקבלות את הנתונים – גודל, רוחב, עובי וכיו"ב, ישירות ממחשב, ויוצרות את המשטח בהתאמה לצרכים (כמו למשל לגודל ואופי תחתית המיכל שיולבש על המשטח)
  • עגלות אשפה – סילוק אשפה בכל פעילות עסקית או תעשייתית זה דבר מחייב. לא רק החוק, אלא ההיגיינה הבסיסית האנושית מחייבת זאת, והחוקים לא נוצרו לחינם. עגלות אשפה עמידות הן דבר חשוב, שכן כולנו נתקלנו לא מעט פעמים בעגלות שבורות. הגלגל מזייף, המכסה שבור, ריחות יוצאים, זבובים נכנסים וכו'. עגלות אשפה חזקות מפלסטיק עומדות בהכול, ומחזיקות במצב מדהים לאורך שנים של שימוש.

לסיכום:

משטחי פלסטיק איכותיים, עגלות אשפה ברמה גבוהה ומיכלי פלסטיק עמידים הם בסיסים בתעשיית המזון, ומאפשרים לכם לעבוד בנוחות מרבית, ביעילות מקסימלית, ובמינימום הוצאות על החלפת ציוד!

המגוון הרחב מאפשר לכם להתאים את כל הציוד מראש לצרכים שלכם, הן מבחינת הגודל, הן מבחינת הצורה, וכמובן תוך התחשבות בתקציב. השילוב הזה מאפשר התאמה לכל תעשייה, ולא רק בתעשיית המזון.