כותרת
> C;
1/1
עסקים

כל מה שצריך לדעת על פיצוץ בצנרת

נהריה עסקיםפורסם: 28.02.22 , 11:22ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחד הדברים הכי מעצבנים שיכולים לקרות בכל בית או דירה זה פיצוץ בצנרת. יכולות להיות הרבה סיבות שבגללן יש בצנרת הביתית שלנו פיצוץ. לרוב, פיצוץ מסוג זה קורה במקרים בהם הצנרת ישנה בבית או בדירה בה אנחנו גרים ישנה מאוד והיא מלאה בחלודה או מתפוררת. מקרים אחרים שבגללם יכול לקרות פיצוץ בצנרת הם כאשר בעת עבודות שיפוץ בבית המקדחה פוגעת באחד הצינורות מה שמוביל לפיצוץ ובעקבות כך לנזילה של מים.

מה עלינו לעשות במקרה של פיצוץ בצנרת?

במקרה בו קורה לנו פיצוץ בצנרת הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות זה לכבות את צינור המים הראשי של הדירה או הבית ולהספיק את זרימת המים בצינורות. לאחר מכן אנחנו צריכים לברר מה המקור לפיצוץ ואיזה צינור בדיוק התפוצץ. רובנו לא יודעים לאתר לבד את הצינור שהתפוצץ בין קירות הבית שלנו ולכן במקרה של פיצוץ שקרה בצנרת הביתית שלנו כדאי לנו להזמין אינסטלטור מומחה שיסייע לנו בתיקון התקלה.

איך אינסטלטור יכול לסייע לנו לטפל בבעיות אינסטלציה?

אינסטלטור מומחה יכול לסייע לנו לטפל בבעיות אינסטלציה ובבעיות מורכבות בצנרת הבית שלנו כאשר אנחנו צריכים סיוע בעבודות דחופות. האינסטלטור יוכל לסייע לנו לתקן דליפות שיש במערכת הצנרת הביתית שלנו והוא יוכל גם להחליף לנו את כל הצנרת שיש מאחורי הקירות בבית שלנו. חשוב לדעת שעבודות תיקון יסודיות של צנרת הן יקרות מאוד כי הן כוללות עבודה מתחת לרצפות ומאוחרי הקירות של הבית שלנו.

למה חשוב להשקיע בתשתיות הצנרת בבית שלנו ואיך זה יסייע לנו למנוע פיצוץ בצנרת שלנו?

אם אנחנו רוצים למנוע מצב של פיצוץ בצנרת בבית שלנו הדבר הכי חכם שאנחנו יכולים לעשות זה להשקיע בתשתיות הצנרת הביתית שלנו כך שהן יהיו תקינות ולפי תו התקן המחמיר ביותר. כאשר אנחנו מקפידים לשמור על תשתיות הבית שלנו ולשפץ את הצנרת הישנה אנחנו מעלים את הערך הכספי של הבית ומונעים ומקטינים את הסיכוי של תקלות כמו פיצוץ, הצפה או דליפה בצנרת מלקרות. כאשר יש הישנות מקרים של דליפות מים בבית או בדירה זה יכול להוביל לרטיבות ולבעיות של עובש ומקום מגורים שלא ראוי לגור בו.

אם אנחנו רוצים לחיות בבית בריא שלא מסכן אותנו אנחנו חייבים להשקיע באיכות הצנרת שיש בבית שלנו כך שלא יהיה מצב שנצטרך להתמודד עם צנרת שיש דליפות או פיצוצים שגורמים להצפות של הקירות ומקרים של הצטברות רטיבות ועובש. הדבר הכי חכם שאנחנו יכולים לעשות כבעלי בית או דירה הוא להשקיע בבטיחות ותקינות התשתיות שלנו כולל השקעה בתקינות הצנרת בבית. אם אנחנו גרים בבית או דירה ישנים עלינו לקחת בחשבון שמתי שהוא נצטרך לשפץ בהם גם את הצנרת.

המאמר בשיתוף IGL אינסטלציה https://igl-plumber.co.il/.