כותרת
> C;
1/1
עסקים

להפיק שלט חניה יפה ויעיל

נהריה עסקיםפורסם: 20.10.21 , 14:51ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מגוון רחב של נסיבות יכול להתאים כאשר יש צורך בקניית שלט לחניה וחשוב מאד לדעת למה לשים לב ואצל מי לבצע הזמנה לעבודה שכזאת. אף אחד לא היה רוצה שיחסמו לו את הכניסה או היציאה מהחניה הפרטית של הבית שלו ולכן חשוב מאד שיהיה שלט במיקום ברור בנוגע לחניה. גם איסור החניה חייב להיות מאד ברור ומפורש, שכן תיתכן חניה שאסור לחסום אותה או לחנות בה, אך יכול להיות שכן אפשר יהיה להחנות שם אופניים, לדוגמה. דבר נוסף הוא ציון מספר הרכב. לא תמיד צריך שיופיע מספר הרכב שמותר לו לחנות בחניה אך במידה וכן – המספר צריך להיות מספיק ברור כך שלא תהיינה טעויות וכל נהג של רכב אחר כבר יבין לבד שהוא לא יוכל להחנות את הרכב שלו במקום הזה. חנות שמתמחה בייצור חותמות, כמו אתר האינטרנט עדן חותמות יכולה להיות המקום להזמין ממנו גם שלטי דרכים כמו שלט לתלייה בחניה.

סוגים שונים של שלטים לחניה

כאמור, צריך לחשוב הרבה לפני שמזמינים שלט חניה פרטית. עם או בלי מספר רישוי, עם או בלי הודעה על גרירת הרכב החונה על חשבון בעליו, מלל פשוט של איסור חניה או כל נוסח אחר לבחירתו של בעל החניה. יחד עם זאת, חשוב לציין ולהדגיש שבמקרים רבים אנשים לא שמים לב לכניסה לחניה או למחסום שהם חונים לידו ולכן לא כל חסימה של החניה הפרטית מקורה בזדון. תמיד חשוב וכדאי לחפש את בעל הרכב ולזקוף לזכות את העמדת הרכב שלו שם. במקרים אחרים כמובן שניתן וצריך להיעזר ברשויות (משטרה או פיקוח עירוני של הרשות המקומית) על מנת לאתר את בעל הרכב שיזיז אותו כך שאפשר יהיה להיכנס לחניה או לצאת ממנה. כאשר מצמידים לקיר החניה שלט ברור, מואר, בצבעים הנכונים שהופכים אותו לבולט וכזה שבאמת אי אפשר לפספס – לפחות יודעים שיש ניסיון לעשות כל מאמץ למנוע מאנשים אחרים לחנות בחניה הפרטית או לחסום אותה.

איך בוחרים שלט לחניה?

יש כמה פרמטרים חשובים שכדאי לשים אליהם לב – ראשית, היכן מתכוונים למקם את השלט. יש קירות או אזורים שנחשבים לציבוריים ואסור להצמיד אליהם שלטים ללא קבלת אישור מפורש. שנית – העיצוב והמראה של השלט. לא מומלץ לבחור במלל נועז או חריף מדי על מנת שהשיח עם בעל הרכב, במקרה וייצא לפועל, יהיה מכבד ונעים. דבר נוסף הוא גודל השלט. לעיתים צריך לבחור בשלט גדול, למשל כאשר מדובר באזור שיש בו הרבה שלטים ויש חשש שדווקא שלט איסור הכניסה לחניה הפרטית ייעלם מעיניהם של הנהגים. וכמובן שכל המידע צריך להופיע, כמו ההודעה על גרירת הרכב החוסם על חשבון בעליו.

FREEPIK