כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

למה לא כדאי לוותר על קרנות גידור?

נהריה נדל"ן וכלכלהפורסם: 31.10.21 , 10:51ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מאז שאתם זוכרים את עצמכם אחד מהדברים שאתם מתעניינים בהם הוא השקעות שונות בשוק ההון? בכל פעם מחדש כאשר אתם חושבים על האופציה הזאת אתם נזכרים באותם אנשים שבסופו של דבר הפסידו לא מעט כסף? אם כך, ברור מדוע אתם לא עושים את הצעד הנדרש. אתם רק חושבים על השקעות אבל מפחדים ולכן מסתפקים במשכורת הקבועה שלכם. זה קורה להרבה אנשים, אך הגיע הזמן לדעת שהיום יש פתרון גם למי שחושש. קרן גידור היא בחירה נהדרת וגם לכם כדאי להתחיל לקחת את האפשרות הזאת בחשבון. כאשר מדברים על קרנות גידור למעשה מדברים על קרן השקעות פרטית. היא מנוהלת על ידי אסטרטגיה מיוחדת שהמטרה שלה ברורה: להרוויח בכל מצב, גם אם השוק משתנה ולא תמיד נראה כדאי או מוצלח. קרן גידור, בניגוד לקרנות נאמנות סטנדרטיות, תבחר לעיתים גם בהשקעות עם מגמות הפוכות, למשל, במצב של שוק בירידה.

איך מנהלים קרנות גידור בצורה נכונה?

מטבע הדברים, ככל שהסיכוי שאנחנו לוקחים יותר גדול, כך גם הסיכוי להצליח הולך וגדל. יחד עם זאת, אם נחזור לנקודת המוצע, אשר אומרת שלמעשה לא תרצו לקחת על עצמכם את כל האחריות ולא תרצו לעשות צעדים פזיזים, כדאי שתדעו: ניהול קרן כזו לא צריך להתבצע לבד. למעשה, בין אם אתם מתעניינים עכשיו בניהול של קרנות גידור ובין אם אתם רוצים לבצע העברת כספים מביטקוין, למה שתעשו את הפעולות האלה לבד? תחום הכספים אומנם מושך רבים מאתנו, מטבע הדברים, אך בפועל, התחום הזה מאוד מורכב. בגלל חוסר ידע אתם עלולים לעשות טעיות מיותרות שאחר כך תשלמו עליהן הרבה. לכן, אם אתם יכולים לקבל שירות גם בתחום כמו ניהול של קרן גידור, למה לוותר על כך? ניהול קרנות גידור, כמו ניהול של השקעות אחרות, דורש מומחיות ולכן רצוי לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר שיוכלו לעזור לכם בנושא.

איך מאתרים אנשי מקצוע מובילים מהתחום?

רוצים להפקיד את ההשקעות שלכם בידי מי שבאמת מבין בתחום? אתם לא רוצים להרגיש שאולי אתם מסתכנים לחינם? אם כך, בדקו במי אתם בוחרים. אין ויכוח על כך שהרבה מאוד אנשי מקצוע יוכלו לעזור לכם בנושא הזה, אך בפועל, רק חלק מהם מגיעים עם הניסיון הנדרש. רק חלק מהחברות שעוסקות בתחום הזה נותנות שירות מעל ומעבר ואין שום סיבה שתתפשרו על פחות מזה. לכן, אם אתם יכולים להתחיל לבדוק את השטח עוד היום, זה כדאי. בדקו מה הניסיון של מי שנותן לכם את השירות, ובעיקר, מה אתם מקבלים בתמורה למחיר שאתם משלמים. האם אתם עומדים לשלם סכומים מאוד גבוהים על ניהול הקרנות שלכם? נסו לברר הכול מראש כי כך תהיו שלמים יותר עם בחירתכם.