כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

למה פינוי בינוי בנהריה זו השקעה משתלמת?

נהריה נדל"ן וכלכלהפורסם: 21.12.22 , 14:36ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אתם נמצאים בנקודה הזאת בחיים שבה אתם רוצים להשקיע בנכס כלשהו? לא ברור לכם באיזו אפשרות לבחור? או שאולי יש לכם נכס בנהריה ואתם תוהים איך אפשר להעלות את הערך שלו? אם כך, כדאי שתדעו: זה לא במקרה שהעיר מלאה בפרויקטים שונים של פינוי בינוי. למעשה, פינוי בינוי באזור נהריה זה משהו שהפך ללהיט גדול, והסיבה לכך ברורה. העיר נמצאת בהתפתחותו מתמדת, ולכן, אם גם לכם יש נכס באזור הזה, למה שלא תעשו כל מה שאתם יכולים כדי לעשות בו פינוי בינוי? למעשה, פינוי בינוי בנהריה זו הבטחה להצלחה. אומנם זה נכון שלא קל להיכנס לפרויקט כזה ויש הרבה מאוד פרטים שצריך לקחת בחשבון, אך בפועל, זה משתלם יותר ממה שאתם חושבים.

איך מתחילים להניע פרויקט של פינוי בינוי בנהריה?

האמת היא, שבין אם מדובר על פינוי בינוי שנעשה בנהריה ובין אם מדובר על פינוי בינוי בחיפה, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת מראש. למשל, אתם צריכים לדעת איך מתחילים פרויקטים כאלה. מאיפה באמת צריך להתחיל את התנועה? והאם זו צריכה להיות יוזמה של בעלי הדירות בבניין או שזו צריכה להיות יוזמה של החברה המבצעת? האם העירייה היא זו שמניעה פרויקטים שונים של פינוי בינוי בנהריה? האמת היא, שזה מאוד תלוי. יש הכול מהכול. כלומר, יש מקרים שבהם חברת בנייה היא זו שפונה אל הדיירים ומעניינת אותם באפשרות של פינוי בינוי אך לא תמיד זה כך. יש הרבה מקרים שבהם הדיירים מתאגדים ביחד ובוחנים את האפשרות של פרויקט כזה. מה שבטוח זה שאם גם אתכם מעניינת האפשרות הזאת, כדאי יהיה לבדוק אותה לעומק. שווה לבדוק, למשל, האם השכנים שלכם מתעניינים באופציה הזאת? והאם יש חברות בניה שיכולות לקחת על עצמן את המשימה הזאת במקרה של הבניין שלכם?

כמה זמן לוקח לבצע פרויקטים כאלה?


האמת היא, שזו שאלה נהדרת אך לא תמיד יש לה תשובה אחת ברורה. יש הרבה גורמים שיכולים להשפיע על השאלה כמה זמן ייקח לבצע פרויקט מהסוג הזה. למשל, כמה גדול הבניין שלכם? והאם יש כבר תוכניות ברורות לגבי הבניין החדש שרוצים לבנות במקומו? חשוב להבין שפרויקטים שונים של פינוי בינוי בנהריה דורשים גם לא מעט אישורים כדי לצאת לדרך. לכן ברור מדוע, אם מעניינת אתכם האפשרות של פרויקט כזה, כדאי יהיה לבדוק מראש את כל האפשרויות. חשוב להבין שזה תהליך שלא מסתיים ברגע אחד, כי יש בו הרבה מאוד שלבים. מצד שני, לא כדאי לוותר על האפשרות הזאת רק בגלל החשש מפרויקט אינסופי. פרויקט פינוי בינוי שנעשה באזור נהריה יכול להוביל לרווח כלכלי משמעותי ביותר. לכן יש טעם לחשוב על הדברים, לבחון אותם ולראות האם זה יכול להיות רלוונטי גם עבורכם.