כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

למה צריך לשים לב כשעוברים דירה בנהריה?

נהריה נדל"ן וכלכלהפורסם: 28.07.22 , 10:46ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מעבר דירה, לרוב אינו עניין שבשגרה, וצריך לשים לב למספר אספקטים בעת המעבר. ככל שתגדילו לברר ולחקור על הנושא, כך תימנעו מתקלות וטעויות, ותצלחו את המעבר בשלום. בין אם מדובר בנהריה, או בעיר אחרת, המשיכו לקרוא את המדריך וגלו מספר נקודות חשובות אשר כדאי לשים לב אליהן בעת מעבר דירה בנהריה, ובכלל בשאר אזורי הארץ.

הימנעות מהצפות

באזור הצפון הידוע בגשמי ברכה רבים, יש סכנה גדולה יותר להצפות. שתפו את המוביל בנושא זה והעלו אותו למודעות. הוא יציע לכם מספר פתרונות מעניינים כגון הגבהה וכו. גם לפריטים שנכנסים למחסן באם קיים, חשוב לאחסן בצורה יעילה ומתאימה להצפה חס וחלילה. נסו לתאם את ההובלה בחודשי הקיץ, וכך תחסכו זמן וכסף רבים.

מדידות הבית החדש והתאמת הרהיטים

טרם המעבר, הגיעו לבית או לדירה החדשים ומדדו את החלקים הרלוונטים. דוגמה למדידה הכרחית היא מדידת אזור המטבח. וודאו היכן נמצאים השקעים הרלוונטים, ונסו להכין סקיצה כללית של עיצוב הבית והשמת הרהיטים במקום הרלוונטי. בנוסף, וודאו כי לאורך קיר מסוים יש מספיק מקום עבור ארון שתכננתם להציב באותו החדר. כך תוכלו להגיד למובילים בדיוק איפה להניח כל רהיט, ותימנעו מהובלה כפולה אשר תגרום בזבוז כסף ועוגמת נפש.

בירור האם יש צורך במנוף

בדירות בקומה גבוהה או בבניין עם גישה מוגבלת, תיעזר חברת ההובלות במנוף. שימוש במנוף לרוב מייקר את הצעת המחיר עבור אותה הובלה, וכדאי לברר טרם ההובלה האם יש או אין צורך במנוף שכזה. כך תימנעו מהפתעות מיותרות, והמובילים יגיעו מוכנים עם כל הציוד הנחוץ לצורך הובלה יעילה ללא עיכובים נוספים.

בחירת חברת הובלות איכותית ויעילה

הטיפ הכמעט אחרון והאולי חשוב ביותר, הוא בחירת חברת הובלות. אם תבחרו חברת הובלות טובה בתחומה אשר מבצעת עבודה מהירה יעילה ואיכותית, תחסכו לעצמכם המון עבודה והמון כאב ראש. הובלות מיכאל ובוריס נחשבים לחברת הובלות מומלצת, ותוכלו לקרוא באתר שלנו המון שבחים מלקוחות מרוצים.

מספור וקטלוג הרהיטים

והגענו לטיפ האחרון שאנחנו המובילים חושפים לכם, והוא כמובן קטלוג של הרהיטים והחפצים העומדים להיות מובלים. דאגו לחומרי אריזה רלוונטים כמו ארגזים, נייר פצפצים אשר יגן על פריטים שבירים, וקטלגו כל ארגז לפי האלף בית או לפי חדרים בבית.

אז אם אתם מחפשים הובלות בנהריה והסביבה, ואפילו במרכז או בדרום הארץ, מיכאל ובוריס הובלות כאן בשבילכם לתת שירות מכל הלב. אנו מציעים מחיר נוח ביחס לשוק, שירות מעולה ואמין, והובלה בצורה בטוחה שתשרה עליכם רוגע ביום המרגש של הובלת הדירה. ביום כה מרגש ואף מלחיץ, חשוב לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר, ולנו יהיה העונג, לעזור לכם ביום המיוחד הזה. מחכים לכם, ונתראה בהובלה הבאה.

קרדיט תמונה: freepik