כותרת
> C;
1/1
עסקים

מה חשוב לדעת על פרסום בגוגל

נהריה עסקיםפורסם: 17.03.21 , 14:16ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

פרסום ממומן בגוגל הוא אחד הכלים החזקים ביותר הקיימים בעולם הדיגיטלי נכון להיום. מדובר בכלי המאפשר לכם לפרסם מודעה באופן מיידי, גם אם העסק שלכם אינו גדול במיוחד או שבתור עסק התחלתי אין לכם את התקציב הדרוש כדי לפנות לגופים פרסומיים גדולים כמו רדיו או טלוויזיה. פרסום בגוגל מתאים לכל אחד ולכל שירות או מוצר. רק צריך לדעת איך להשתמש בו נכון.

רוצים להתחיל לפרסם באמצעות גוגל מומן? אלה כמה דברים שכדאי לדעת

אם אתם מעוניינים להפיק את המיטב בעזרת פרסום בגוגל, כדאי להכיר את הכלי הזה צעד אחר צעד:

  1. השקיעו בעמוד הנחיתה.

עמוד הנחיתה הוא המפתח שלכם להבאת הגולשים שיגדילו את העסק. מסיבה זו חשוב להשקיע בו, להתמקד בעיצוב ובתוכן. הציגו בצורה קצרה וקולעת את עצמכם, את השירותים שאתם מספקים ואת הבעיה שאתם באים לפתור באמצעות שירותים אלה. אל תשכחו לעודד את הגולשים ליצור קשר, והוסיפו פרטים משמעותיים ליצירת קשר כמו טלפון וכתובת דואר אלקטרוני. זאת ועוד, אל תשכחו להתאים את עמוד הנחיתה לצפייה דרך מכשירים קטנים דוגמת טאבלט או טלפון נייד, שכן גולשים רבים משתמשים במכשירים אלה במטרה לחפש שירותים החיוניים להם.

  1. התמקדו במילות המפתח שאתם רוצים לקדם.

גוגל מתעדפת את מודעות הממומנות לפי מילות מפתח, ולכן כדאי לשים לב למילות המפתח שאתם בוחרים. זיכרו שגם עסקים מתחרים משתמשים במילות מפתח זהות. על כן, חשוב לציין גם מילות מפתח ממוקדות יותר לעסק שיביאו לכם יותר גולשים.

  1. נהלו את התקציב שלכם.

תשלום לגוגל פר קליקים מאפשר לכם לנהל את התקציב שלכם. בתור התחלה, מומלץ לשלם סכום סמלי ולהתחיל עם מספר קליקים נמוך יחסית. בהמשך תוכלו להוסיף כסף ולהעלות את מספר הקליקים בהתאם לצורך.

  1. בידקו את הנתונים שמספקת לכם גוגל אדס.

באמצעות גוגל אדס ניתן לבחון נתונים שונים כמו כמה גולשים נכנסו למודעה? כמה מהם נכנסו למודעה דרך מכשיר מובייל? בזכות נתונים אלה ואחרים ניתן לראות את התמונה המלאה ולדעת מה עובד עבורכם ומה קצת פחות.

  1. בידקו לעומק את היכולות של גוגל.

ניתן לנצל שירותים נוספים שמציעה גוגל ולהכניס אותם לקידום הממומן שלכם. כך למשל, אפשר ליצור סרטון ולבנות קמפיין בגוגל, להירשם לשירות רימרקטינג שעוקב אחר הגולש שלחץ על המודעה שלכם באופן ידידותי או להשתמש בשירותי תוספים למודעות.

אתם לא חייבים לפרסם לבד

לא בטוחים איזה עמוד נחיתה כדאי לכם ליצור או באילו מילות מפתח להתמקד? סוכנות דיגיטל מקצועית ואיכותית היא הפתרון המושלם עבורכם. צוות מקצועי יבצע עבורכם אפיון לעסק, יכיר את המוצרים ו/או השירותים שאתם מציעים ויתאים לכם את הקמפיין הממומן שתמיד ידעתם שאתם צריכים, אך לא הכרתם את כל הכלים של גוגל אדס כדי ליצור אותו. לאחר מכן, תוכלו לצאת לדרך בבטחה ולגייס כמה שיותר לקוחות איכותיים.

קרדיט: FREEPIK