כותרת
> C;
1/1
חדשות

מילופרי בכנס בטיחות לעובדים הזרים מתאילנד

נהריה חדשותפורסם: 05.01.20 , 12:50ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כ-160 עובדים זרים מתאילנד התכנסו במילואות, לכנס בטיחות לרווחתם ולבטיחותם של העובדים הזרים מתאילנד. כנס זה נערך ביוזמת חברת מילופרי, מקבוצת מילואות, בפעם ה-14 ובהצלחה רבה.

כמדי שנה מקיימת חברת מילופרי, כנס בטיחות לרווחתם ולבטיחותם של העובדים הזרים מתאילנד, במטרה להגביר את המודעות של העובדים כפי שמתחייב מתקניי האיכות והחוק במדינה. הכנס מתורגם לשפת האם שלהם – השפה התאית, על ידי מתורגמנית המאושרת על ידי המוסד לבטיחות וגיהות, מתוך חשיבות ורצון שכל הכנס יהיה נגיש ונוח לעובדים התאילנדים.

חלק מהנושאים המועברים ביום זה הם כללי בטיחות לעבודה בגובה, היגיינה, סיכונים אלרגנים, סיכוני חשמל וגז, כיבוי אש, איסור צריכת סמים, איסור צייד בעלי חיים, ועוד נושאים חשובים המשמשים למטרתם היומיומית בעבודה במטע ומחוץ לה.

שגית חיים, מנהלת איכות מילופרי: "העובדים הזרים הם חלק בלתי נפרד מהעשייה בקיבוצי הגליל מערבי, ואנו סבורים כי כל עוד הם כאן, יש להעניק להם את הכלים הנכונים על מנת למנוע תאונות בעתיד ולהבטיח את איכותו של הפרי. ולכן, אנו משקיעים ככול שניתן במתן יחס אישי ובהכשרתם המקצועית, מתוך הבנה שגישה זו תישא פירות בהמשך".

יוני אברמסקו, מדריך המוסד לבטיחות ולגיהות, מרחב חיפה והצפון: מילופרי רואה חשיבות רבה בשמירה על בטיחות העובדים, והעובדים הזרים בפרט. תוך כדי הפעלת משאבים רבים לצורך קידום המודעות לבטיחות ובריאות תעסוקתית בקרב המגדלים. כנס תאילנדים הוא יוזמה מבורכת אשר משמשת כאחד מהדרכים שמילופרי מפעיל על מנת להגיע אל העובדים הזרים, ולאפשר להם לשמוע ממקור ראשון על הסיכונים שעלולים להיות בעבודתם. בנוסף, בכנס העובדים נחשפים לאפשרות להעלות תלונות של פגיעה בהם, הטרדה מינית או בתנאי העסקה. ההצלחה הגדולה של מילופרי, היא ברתימה של המגדלים לנושא, שמשתקף בשטח בשיפור מתמיד בתנאי הבטיחות והבריאות התעסוקתית.

תרגיל כיבוי אש. קרדיט: מילופרי

 

קרדיט: מילופרי

בתמונה משמאל לימין: מתורגמית - נוי נבו, מנהלת איכות מילופרי – שגית חיים.

קרדיט: יוני אברמסקו.