כותרת
> C;
1/1
אוכל

מנגל פחמים מקצועי – על האש כמו שאנחנו אוהבים

נהריה אוכלפורסם: 24.12.20 , 15:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

זוכרים את הימים שהיינו משתמשים במנגל שלנו רק פעם בשנה, ביום העצמאות? ובכן, הימים האלה תמו והיום, מי שמחזיק בביתו מנגל פחמים מקצועי ימצא כל תירוץ בכדי להשתמש בו להכנת ארוחה נפלאה, נהדרת, משביעה ומרגשת או כמו שאנחנו אוהבים לקרוא למאורע – "על האש". אנו הישראלים כל כך אוהבים על האש, עד שחלקנו לא מצליחים להעביר שבוע אחד בלעדיו!

אז עם כל האהבה הענקית, עולה השאלה איך רוכשים מנגל מקצועי ואמין שישרת אותנו לאורך שנים ארוכות; יפיק עבורנו בשר איכותי, ירקות צלויים בדיוק במידה הנכונה ובלי להתאמץ? על כל אלו, במאמר הבא.

איך בוחרים מנגל פחמים מקצועי ואיכותי

  • מגדירים את הציפיות – לפני שרצים לרכוש מנגל פחמים מקצועי ומשכולל או כל תוספת משודרגת אחרת, כדאי לעצור ולהגדיר את הציפיות והצרכים שלכם מהמנגל החדש; האם הגריל יישאר במקומו או שמא אתם זקוקים לפתרון שניתן לשנע על גלגלים? מה לגבי גובה המנגל והגודל שלו? אם אתם מרבים לארח, כדאי לשקול מנגל גדול מהרגיל.
  • תחזוקה שוטפת – החיפוש שלכם העלה כמה דגמים שעשו עליכם רושם מעולה ויתאימו בדיוק לצרכים והדרישות שלכם, וכעת הגיע הזמן לצמצם את החיפושים ולהשאיר כמה אופציות מרכזיות. כעת, יש לשאול את עצמכם כמה אתם מוכנים להשקיע בתחזוקת הגריל החדש שלכם? לכל מוצר תכונות משלו; אחדים קלים יותר לניקוי, אחרים עשויים ברזל או נירוסטה (דבר קריטי מאוד במזג האוויר הייחודי בישראל), ודגמים מסוימים גדולים יותר מאחרים כך שלא ניתן לאחסן אותם במחסנים קטנים.
  • תוספות לשדרוג החוויה – ישנם רעבים שהחליטו שדי להם, הגיע הזמן לשדרג את חווית העל האש המשפחתית ולהעניק לה רובד נוסף וטעים לא פחות. לאחר רכישת מנגל פחמים מקצועי ניתן יהיה להתקין לו כתוספת גם רוטיסרי, סוג של שיפוד ממונע המשמש להכנת עוף שלם ונתחים גדולים בצלייה אחידה ומבוקרת, קצת כמו בשווארמה שליד הבית, אבל הרבה יותר איכותי.

סוגים נוספים של גריל

מלבד גריל פחמים מקצועי קיימת האופציה המצוינת לא פחות, לרכוש מנגל גז שלו יתרונות נפלאים בפני עצמו; מכיוון שאין צורך להשתמש בפחמים, קודם כל העבודה תהיה הרבה יותר נקייה, וגם תחסוך לכם זמן. אם הטעם הייחודי והארומה של הפחמים אינה חשובה לכם הבחירה בגריל גז יכולה להיות נכונה עבורכם. כל שיהיה עליכם לעשות זה רק ללחוץ על כפתור ולהמתין כמה דקות. לאחר הארוחה, תוכלו לגשת ישר למיטה וליהנות משנת צהריים טובה, במקום להתעסק בלנקות את המנגל על בטן מלאה.

אין ספק שלכל אחד מהמכשירים יתרונות משל עצמו, מה שמקנה לכל אחד מאיתנו את האפשרות לרכוש את המנגל המועדף עליו ביותר, וליהנות מארוחות טעימות ומשביעות בקלי קלות. ושיהיה בתאבון!

תמונה:   PIXABAY