כותרת
> C;
1/1
חדשות

נפרדים מאושרה במרכז הרפואי לגליל נהריה

נהריה חדשותפורסם: 12.10.20 , 17:38ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: אלי כהןצילום תמונות: אלי כהן

ברוח ימי הקורונה ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, נערכה במרכז הרפואי לגליל בנהריה פרידה מרגשת מאושרה פריינטה, סגנית מנהלת הסיעוד, שפרשה לגימלאות לאחר 33 שנות עבודה במרכז הרפואי. הפרידה כללה אירועים בנוכחות מצומצמת, עם קפסולות בהשתתפות עובדים ממחלקות שונות.

הנהלת המרכז הרפואי נפרדה מאושרה בטקס שהתקיים במעמד מנהל המרכז, פרופ' מסעד ברהום, סגנו ד"ר צבי שלג, היועצת המשפטית והמנהלת האדמניסטרטיבית בפועל, עו"ד באדרה חורי-חוריה, מנהלת הסיעוד, רונית קלמן, סגניתה הלן מלכה-זאבי, ואחראית כוח אדם בסיעוד, דנית שכטר-עמרם.

פרופ' ברהום, שהעניק לסגנית המנהלת הפורשת שי מהנהלת המרכז הרפואי, אמר כי אושרה תמיד היוותה עבורו שם נרדף לעובדת איכותית, מסורה ומקצועית, שהיה בה שילוב מבורך של נחישות לצד אמפטיה וקשב רב. כמו כן הוסיף, כי יחד עם המנהלת רונית קלמן, היא הובילה את הנהלת הסיעוד להישגים רבים.

בדברי הפרידה סיכמה אושרה 33 שנות עבודה במרכז הרפואי, תוך שהדגישה כי המרכז הרפואי היווה עבורה בית שני - ולעיתים אף ראשון - וכי היא תתגעגע מאוד לעובדות ולעובדים.

יצוין כי בטרם נבחרה לסגנית מנהלת הסיעוד, שימשה אושרה בתפקידים שונים ומגוונים בתחום הסיעוד, ובהם אחות כללית ומפקחת אגף המחלקות הפנימיות.

צילומים: אלי כהן

צילומים: אלי כהן

צילומים: אלי כהן

צילומים: אלי כהן