כותרת
> C;
1/1
עסקים

סרטי תדמית עם רחפן יכולים לעזור לכם להמריא

נהריה עסקיםפורסם: 14.02.23 , 21:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

סרטוני תדמית הם אחד הכלים החשובים ביותר שיש בעידן הנוכחי לכל עסק או ארגון. סרטון תדמית איכותי, הוא כזה המציג את הפעילות של העסק, הארגון או העמותה, בצורה שהיא מצד אחד שיווקית ומזמינה ומצד שני נותנת כמה שיותר אינפורמציה על פעילות הארגון, ההון האנושי העובד בו ומתפעל אותו, הישגים משמעותיים, מטרות עתידיות וכדומה. סרטוני תדמית יכולים להיות מוקרנים בכל הזדמנות שבה חשוב לעשות רושם חיובי: כנסים מקצועיים, ימי גיבוש, פגישות עם משקיעים, גיוס תרומות וכדומה. לכן, חשוב שהסרטון יהיה ברמה גבוהה וכמובן יציג נקודת מבט מודרנית וחדשנית. כאן נכנס לתמונה הנושא של סרטי תדמית עם רחפן – הטרנד שיהפוך גם את הסרטון של הארגון שלכם, למיוחד במינו.

היתרון של סרטי תדמית עם רחפן

המטרה של סרטי תדמית, היא כאמור לבדל את הארגון ולהציג אותו כמלא בעשייה ובהישגים. כדי להשיג מטרה זו, משתמשים בטקטיקות ידועות של בימוי ועריכה, המובילים לכך שסרטון התדמית מציג את הארגון באור החיובי ביותר. הבעיה היא שבשלב מסוים סרטוני תדמית נראים כמו שכפולים זה של זה וחסר בהם טאץ' של מקוריות שיבדיל ביניהם לבין סרטוני התדמית של ארגונים ומותגים אחרים. צילומי אוויר עם רחפן פותרים חלק ניכר מהבעיה הזו, משום שהם מעניקים לסרטון ערך מוסף. נקודה של מבט-על, על אנשים, מבני תעשייה, שטחי חקלאות, נופים וכדומה, היא נקודת מבט מרעננת וחדשנית, שתתפוס את תשומת לבם של הצופים בסרטון ותגרום להם להתחבר יותר לארגון או למותג ולמסרים הערכיים העומדים מאחוריו.

סרטוני תדמית עם רחפן מצריכים ידע וניסיון

חשוב לציין כי כדי שסרטוני תדמית עם רחפן ימלאו את מטרותיהם כראוי, יש לצלם אותם בשיא המקצועיות. לכן, חשוב לבחור צלם רחפן מוכר, אמין, מקצועי ובעל ידע וניסיון בצילום מגוון סוגי סרטוני תדמית ותכנים נוספים. צילום עם רחפן מצריך שליטה מלאה בפן הטכנולוגי, לצד יצירתיות פורצת דרך. כמו כן, יש להחזיק באישורים והרישיונות המתאימים לצילומי אוויר, כדי שיהיה אפשר לקבל אישור לצלם בכל מקום וליצור מחומרי הגלם סרטון מרגש ומרשים. בחרו צלם רחפן מקצועי ותוכלו ליהנות מסרטון תדמית שיענה על כל הציפיות שלכם ועוד הרבה מעליהן.

כמה עולים סרטי תדמית עם רחפן?

המחיר של סרטי תדמית עם רחפן, משתנה בהתאם לאפיון הפרויקט. יש סרטוני תדמית מורכבים, שצילום שלהם אורך כמה ימים ואפילו כמה שבועות ויש סרטוני תדמית שאפשר לסיים את הצילומים עבורם תוך יום אחד תוך כמה שעות ועדיין לקבל תוצרים מדהימים. לכן, אם אתם מעוניינים לדעת את המחיר המדויק עבור צילום אווירי לסרטון התדמית שלכם, צרו קשר עם AirWorks. לאחר שנאפיין את הפרויקט ונבין מה הוא מצריך מבחינת צילומי רחפן, נוציא לכם הצעת מחיר שתאפשר לכם ליהנות מסרטון תדמית חדשני ומקורי. מחירים מיוחדים לצילומים באזור נהריה והסביבה!

צילום: Omer Tsur – AirWorks Aerial Photography

 

צילום: Omer Tsur – AirWorks Aerial Photography