כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

עוברים לחריש

נהריה נדל"ן וכלכלהפורסם: 18.10.20 , 09:56ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

רוב המשפחות בישראל מעוניינות לרכוש דירה, יש כמיהה שלהן להגיע למנוחה ולנחלה וליהנות ממגורים בבית שהוא בבעלותן, ללא צורך במעבר תכוף בין דירות בשכירות ובמיוחד כשיש ילדים.

עוברים לחריש

לפני כמה שנים נולד היישוב חריש שהפך מהר מאד לעיר. השטח שנבחר עבורה הוא מיקום מנצח, המשלב טבע ונופים מרהיבים המוסיפים רבות לתחושת הרוגע במקום המגורים החדש.

משפחות רבות הן מאזור המרכז והן מאזור הצפון, הבינו שזו נקודה אסטרטגית מצוינת שמאפשרת הגעה לכל מקום באמצעות כביש 6 ולכן בחרו לגור בחריש.

לגור בעיר חדשה

אחד הדברים המרגשים ביותר הוא לגור בעיר חדשה שתוכננה באופן מדוקדק לנוחות מרבית של התושבים. לכן אפשר למצוא בה גני ילדים לגילאים השונים וכמה בתי ספר ייחודיים.

בשנים האחרונות משפחות רבות רכשו או שכרו דירות בחריש ולכן כמות התושבים גדלה באופן משמעותי ביותר.

דירות למכירה בחריש

משפחות רבות מחפשות כעת דירות למכירה בחריש כדי ליהנות מסביבה מתוכננת ומחיי הקהילה התוססים. היתרון הגדול של חריש הוא שהמחירים של הדירות באופן יחסי הם נמוכים מול מהעלויות של הדירות בערים אחרות ברחבי הארץ ולכן עבור הזוגות הצעירים זהו קרש קפיצה אדיר להתחיל לגור בדירה משלהם.

המחירים האטרקטיביים קורצים גם למשפרי דיור. משפחות עם כמה ילדים שהדירה הנוכחית שלהם כבר קטנה עבורם ובעיר שלהם אין להם כל אפשרות פיננסית לכסות את הפער הכספי בין דירת שלושה חדרים לדירת חמישה חדרים, מעדיפים לשנות מקום מגורים ולבחור בעיר שבה הם יכולים לרכוש דירה גדולה ולחיות ברווחה, בדירה מודרנית וחדשה.

היצע הדירות בחריש

יזמים וקבלנים רבים בנו ועדיין בונים מגדלים בעיר. בכל אחד מהבניינים קיים שפע של דירות בתכנונים מסקרנים, עם כיווני אוויר אחרים ויתרונות משמעותיים. בני זוג רבים עוברים בין הקבלנים ובין הדירות יד שנייה, כדי לחפש את הדירה המושלמת עבורם.

מבחר הדירות הקיים נובע מדירות חדשות שעדיין לא נמכרו וגם מדירות יד שנייה שמקצתן שייכות לתושבי העיר שמעוניינים לשפר את תנאי הדיור שלהם בתוך העיר ולכן מבקשים למכור. לדוגמה את דירת ארבעת החדרים שלהם ולעבור לדירה בת חמישה או שישה חדרים שהיא דירת גן או דירה הממוקמת בקומה גבוהה, עם מרפסות לנוף המרהיב.

לכן משפחות שמחפשות דירה בישוב נחשפות לדירות קטנות של שלושה חדרים שמתאימות מאד לזוגות צעירים שזו דירתם הראשונה ודירות גדולות בנות ארבעה וחמישה חדרים.

כמו כן, יש דירות ייחודיות כמו דופלקסים של כמה חדרים, דירות גן גדולות ודירות מיני פנטהאוז ופנטהאוזים במיקומים שונים, שבהן השטח של כל דירה הוא גדול במיוחד.

לאור שלל האפשרויות, אין פלא שבכל יום נמכרות בחריש דירות בגדלים שונים, הן חדשות והן יד שנייה וכמות התושבים שמעוניינים בהזדמנויות ובהתחלות חדשות גדלה מיום ליום.