כותרת
> C;
1/1
עסקים

עצרו, הצעה משתלמת במיוחד לפניכם!

נהריה עסקיםפורסם: 21.12.22 , 13:27ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

נכון שהכותרת הצליחה לעניין אתכם? ובצדק! אנחנו הישראלים כל כך אוהבים שמפנקים אותנו: שמציעים לנו מבצעים משתלמים, שירותים או מוצרים שאנחנו פשוט לא יכולים לוותר עליהם, כאלו שחייבים להיות חלק מהיום יום שלנו. אין ספק, מתנות מצליחות לגרום לנו לעצור, לבחון היטב וברוב הפעמים גם להתחדש. על אחת כמה וכמה, כשמדובר בפינוקים ללא כל הגבלה.

החדשות הטובות הן, שממש לא מדובר כאן בקליק-בייט. אם עצרתם כדי לקרוא את הטקסט, יש לכם מזל! בקרוב, אתם עומדים ליהנות משורה של הטבות מפנקות במיוחד שעומדות להפוך כל עצירה בתחנת הדלק, לחוויה של ממש!

איך תדלוק הופך לחוויה?

סביר להניח שמתם לב למהפכה שמתחוללת בתחנות הדלק בשנים האחרונות. אתם יוצאים מהרכב כדי לתדלק, ולפתע ריח של מאפים טריים מצליח לתפוס את תשומת ליבכם. פתאום, אתם נזכרים שלא ממש אכלתם הבוקר כי מיהרתם להגיע לרכב, ולדאבונכם גיליתם שלמרות הכל אתם חייבים לעצור כדי לתדלק. ובכן, לא יקרה כלום אם תתעכבו רק בעוד רגע כדי להיכנס לחנות ותפנקו את עצמכם בקפה ומאפה, נכון?

זו בדיוק החוויה שתחנות הדלק בישראל מציעות לנהגים כיום, כאשר התגלה הפוטנציאל העצום הטמון בהן, כתחנות עצירה והתרעננות לכל דבר. אמנם אנחנו לא נמצאים באירופה או באמריקה, שבהן כל נסיעה עלולה להימשך שעות ארוכות ואפילו ימים, אך אם ישנה אפשרות לסייע לנהגים לשמור על ערנות באופן רציף ויעיל, מדוע לא לעשות זאת?

כל מה שצריך במרחק נסיעה קצרה

כאמור, עצירה בתחנת דלק כיום אינה מתבצעת במטרה למלא את הטנק בלבד. בין אם נמצאים בפקקים של תל אביב, על כביש 6 או ממש כאן קרוב לבית – בפתח תקווה וסביבתה, לעתים טנק הדלק מלא, אך הקיבה ריקה. אולי בדיוק נזכרתם שנגמרו לכם הבטריות בבית, או שמתחשק לכם להפתיע את הילדים עם צעצועים חדשים. באופן בלתי ייאמן, את כל אלו ניתן להשיג בחנויות הנוחות של תחנות הדלק.

המשמעות היא שאין כל צורך להרחיק או להסתבך כדי להשיג את המטרה, מכיוון שתחנות הדלק מפוזרות בכל עבר ופועלות 24 שעות ביממה, בכל יום בשבוע. על מה כן כדאי להקפיד? על הבחירה בתחנת הדלק המשתלמת ביותר.

הרבה יותר מדלק

הטכנולוגיה המתקדמת של המאה ה-21, הגיעה גם לתחנות הדלק בישראל. כך, המהפכה עליה אנו מדברים, הפכה את תחנות הדלק לנקודות התרעננות השואפות ליצירת חווית אירוח לכל נהג. מלבד עמדות התדלוק הנוחות והחנויות המציעות מגוון מוצרים, הנהגים יוכלו ליצור מערכת יחסים של ממש עם המותג העומד מאחורי אותה תחנה.

באמצעות אפליקציה מתקדמת, הנהגים יוכלו לבצע פעולות שונות החל מתדלוק דרך האפליקציה ורכישת מוצרים גם אם במקרה הארנק נשכח בבית. ניתן ליהנות ממבצעים, הטבות והפתעות באופן אקסקלוסיבי למשתמשי האפליקציה. למשל, כרטיסים מוזלים לאטרקציות, צבירת נקודות ומתנות לרכישה ותדלוק בעתיד (עניין קריטי בהתחשב בעליית המחירים), ועוד רבים ונפלאים.

חוויה אישית לכל לקוח

היתרון הגדול ביותר של האפליקציות הללו, טמון בכך שהן מאפשרות להתאים את השירות לכל לקוח וצרכיו האישיים. כך למשל, אם נהג רוכש מאפה בתחנת דלק בפתח תקווה ביום מסוים, האפליקציה תציע לו נלווה מתאים, קפה לצורך העניין. בנוסף, האפליקציה גם לומדת את הרגלי הקניה של של כל לקוח, ומציעה לו מבצעים שיוכלו לעניין אותו.

בשורה התחתונה, ניתן לומר כי תחנות הדלק למדו כיצד לארח את הנהגים והנהגות, וליצור חוויה מושלמת שלא רק נועדה לוודא שימשיכו בדרכם כשטנק הדלק מלא והצמיגים מלאים באוויר – אלא שהם שבעים ומרוצים, במלוא מובן המילה.

קרדיט תמונה: pexels