כותרת
> C;
1/1
חדשות

ערבות הדדית נוסח נהריה - קניון נהריה נחלץ לטובת בעלי העסקים שנפגעו מהשיטפונות בעיר

נהריה חדשותפורסם: 21.01.20 , 11:10ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ערבות הדדית נוסח נהריה - קניון נהריה נחלץ לטובת בעלי העסקים שנפגעו מהשיטפונות בעיר ומארח חנויות פופ-אפ שיוכלו להמשיך להציע את שירותיהם לציבור הרחב

הנהלת קניון נהריה נחלצת לטובת בעלי העסקים בעיר, שנקלעו למצוקה בניהול העסקים בעקבות מערכת מזג האוויר הסוערת שפקדה את העיר לאחרונה.
עסקים רבים ספגו פגיעה אקוטית, חלק מהעסקים נהרסו כליל, רבים לא יכולים לפתוח את העסק ולרבים אחרים נהרסה סחורה בשווי רב.

לפיכך החליטו בהנהלת הקניון הוותיק בעיר שבבעלות כלל ביטוח, ליזום פנייה לבעלי העסקים השונים דרך פרו-מול, החברה הגדולה בישראל לניהול קניונים שמנהלת גם את קניון נהריה, ולהציע לעסקים שנפגעו למכור את סחורתם בשטח הקניון הפעיל.
תוך יומיים מרגע הפנייה נענו 7 מותגים, שחלקם אף מהקניון המתחה והמושבת. בין העסקים ניתן למצוא את חדר הכושר אייקון, גליתה, מאניה ג'ינס, NOYZ, בורקס בכר העגלה, תכשיטי נאוליטיק, mens 101 וישנה התעניינות של מותגים ועסקים מקומיים נוספים.

לדברי עופר שחטר, מנכ"ל פרו-מול: "מחמם את הלב לראות איך הנהלת הקניון שמה בצד את האינטרסים העסקיים ומפנה מקום לטובת הומניות ואלטרואיזם לשמו.
החנויות שנארח זוכות לתנאי פופ אפ מיוחדים ומטיבים בחוזים קצרי טווח המבוססים על אחוזים מהפדיון, עד לחזרתן לפעילות סדירה בעסק המקורי.
בצעד חריג אנו מאפשרים גם לרשתות השוכרות בקניון ארנה להסתייע בפעילות שלנו, מתוך הבנה של חברה העוסקת בניהול קניונים שהמצב והנזקים שנגרמו לקניון המתחרה לא יאפשרו חזרה מידית או מהירה לשגרה ופעילות סדירה. צעד זה משול לחבל הצלה ובלון חמצן לעסקים שפעילותם הופסקה ואנו מקווים שנקל בצעד זה על מי שנפגעה פעילותו העסקית ושנצליח לסייע בצמצום הנזקים ובאובדן ההכנסה הכספית".