כותרת
> C;
1/1
עסקים

פלטפורמות לבניית אתרים מורכבים

נהריה עסקיםפורסם: 23.12.21 , 10:08ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

פלטפורמות לבניית אתרים נחשבות על פי רוב לפתרון זמין אך לא בהכרח מתוחכם. ואכן, בעזרת חלק מהפלטפורמות ניתן לבנות די בקלות אתרים בסיסיים. יחד עם זאת, מי שרק רוצה יוכל למצוא גם פלטרפורמות לבניית אתרים מורכבים. הביצוע נעשה בכלי תכנות, בעזרת פיצ'רים מתוחכמים ובשילוב ויג'טים מעניינים.

פלטפורמת וורדפרס – הכי מצליחה בעולם

פלטפורמה זאת החלה את דרכה בעיקר כפתרון זמין עבור בלוגרים. אבל מאז זרמו הרבה מים בים וכיום זו הפלטפורמה מספר אחת בעולם בבניית אתרים. למעשה, מדובר במערכת שלא רק בונה אתרים אלא גם מאפשרת לנהל את התוכן באופן שוטף. חשוב לשים לב שמדובר על פלטפורמה המבוססת על קוד פתוח. כלומר, למרות שאפשר לבנות אתרים פשוטים בצורה קלה, ניתן להיעזר בפלטפורמה גם על מנת לבצע תכנות אתרים וליצור אתר מורכב וייחודי. מעריכים כי אחד מתוך שלושה אתרים כיום נבנה על ידי הפלטפורמה הזאת. בתוכם אפשר למצוא אתרים של עסקים קטנים, אתרים של בלוגרים מובילים אך גם אתרים של חברות גדולות ומותגים ידועים. את תבניות הבסיס ניתן להוריד בחינם, אך ניתן לשלב תבניות בתשלום או להביא מתכנת שיבנה אתר מוזמן, מבראשית.

פלטפורמת שופיפיי – חזקה במסחר מקוון

נכון, ניתן לבנות חנויות מקוונות גם בעזרת וורדפרס וגם בעזרת פלטפורמות אחרות, אך חייבים להכיר את פלטפורמת שופיפיי. פלטפורמה זאת מיועד לא לאתרי תדמית או בלוגים אלא בצורה ייעודית – להקמת חנויות למכירה מקוונת. שימו לב שפה, בעל האתר הוא בעל החנות, מה שנותן לו חופש פעולה נרחב ויכולת למכור הכל, ללא הגבלה. זאת בניגוד לשימוש בפלטפורמות כגון אמזון או איביי, שבהם חייבים לפעול על פי חוקי המארח. פלטפורמת שופיפיי גמישה ביותר ומאפשרת פיתוח חנות ללא ידע טכנולוגי קודם. יחד עם זאת, ניתן בהחלט לבנות אחר מורכב ביותר, עם עיצוב ייחודי ומיתוג מעניין ומושך.

פלטפורמת וויקס

וויקס נחשבת לפלטפורמה משוכללת לבניית אתרים, בין היתר בזכות מגוון עצום של תבניות מוכנות מראש. ניתן לתכנן ולעצב אתר בצורה מובנית ויחסית פשוטה, ויחד עם זאת להגיע לתוצאות מאוד יפות. הפלטפורמה מספקת מגוון רחב של תמונות, פונטים, עיצובים ותבניות, אך בונה אתרים יכול להעלות ולשלב תכנים אישיים לפי הרצוי. ניתן להעלות פונט חיצוני, להוסיף תמונות, סרטונים, גרפיקה. למרות שניתן להקים אתר בוויקס בצורה עצמאית, רבים נעזרים בבונה אתרים מיומן שיודע להפיק את המקסימום מהיכולות של המערכת.

פלטפורמת מגנטו

שלא כמו שופיפיי אך בהחלט כמו וורדפרס, זו מערכת של קוד פתוח. ההתמחות של המערכת היא בפיתוח אתרי מסחר מקוונים. המערכת הזאת מציעה חופש מוחלט ויכול להשיק אתרי ייחודי, אך יש צורך בעבודת פיתוח מושקעת. למי שרוצה אתר מכירות מורכב עם מחשבה לטווח ארוך, זו בהחלט אפשרות טובה ומעניינת.