כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

קבלן שלד בצפון

נהריה נדל"ן וכלכלהפורסם: 26.05.20 , 10:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

קבלן שלד בצפון

בחירת קבלן שלד בצפון צריכה להתבצע על פי שורה של פרמטרים, אבל מן הסתם אחד המרכזיים שבהם הוא המחיר. בתהליך של בחירת קבלן שלד, אתם בהחלט רוצים להישען על המלצות וחוות דעת מקצועיות, לוודא שהקבלן הוא קבלן רשום ולהבטיח שאתם סומכים עליו ונותנים בו אמון. יחד עם זאת, לבסוף את ההחלטה הסופית לא תוכלו לקבל במנותק לחלוטין מהמחיר. אז כמה אמור לעלות לכם קבלן שלד בצפון ואיך תבטיחו שאתם משיגים מחיר טוב לבניית השלד של ביתכם? על כך בשורות הבאות.

כמה עולה לבנות שלד?

התהליך של בניית שלד מבוסס רובו ככולו על יציקות בטון בנוסף לשימוש בבלוקים בחלקים שונים של המבנה. תהליך בניית השלד מתחיל כבר בהכנת הקרקע ועבודות הסימון ומסתיים רק לאחר שכל המבנה עומד על תילו. עומד עירום לחלוטין אבל עומד. ככלל, העלות של בניית שלד מצוינת בעלות של יציקת בטון לפי מטר מרובע, והמחיר המקובל לפרויקט סטנדרטי הוא בסביבות 1,300 ₪ למטר מרובע של יציקת בטון. בפרויקטים מורכבים יותר, למשל בבנייה בלב אזור מגורים צפוף, פרויקט שמחייב שימוש בציוד מיוחד לשינוע בטון מרחוק ומכתיב מורכבות גדולה יותר בהתנהלות הכוללת, המחיר יכול להיות גבוה יותר ולהגיע גם ליותר מ-2,000 שקלים למ"ר. עלות זו כוללת אך ורק את החומרים והציוד ואינה כוללת את עלויות כוח האדם לצורך בניית השלד. כמו כן, עלות זו אינה כוללת עלויות של עבודות היקפיות נדרשות כמו הכנת הקרקע, חציבה, חפירה, פינוי אדמה וכדומה.

עד כמה צריכה העלות להשפיע על בחירת הקבלן?

כאשר אתם עומדים בפני המשימה של בחירת קבלן שלד בצפון אתם בהחלט רוצים לקחת בחשבון את השיקול הכספי. יחד עם זאת, בדיוק כפי שאתם לא רוצים להיכנס לחובות מיותרים בגלל עלות גבוהה מדי של תהליך הבנייה, כך אתם גם לא רוצים להכשיל את הפרויקט כולו בגלל בחירות באופציות הזולות ביותר. בסופו של דבר, המטרה שלכם היא למצוא איש מקצוע טוב, אמין ומקצועי, שיבצע את עבודתו בצורה טובה, יסודית ומסורה מבלי לעגל פינות ומבלי לעשות קיצורי דרך. אם מצאתם קבלן שלד בצפון שמציע לכם את כל זה, אתם רק רוצים לוודא שהמחיר שהוא גובה מכם הוא לא מחיר מופרז ואת זה תוכלו לעשות באמצעות בקשת שתיים שלוש הצעות מחיר ממספר קבלני שלד שונים. גם אם איש המקצוע המועדף עליכם גובה מחיר שהוא מעט יותר יקר, בהחלט כדאי לשקול לעבוד איתו לטובת הצלחת הפרויקט. אם המחיר שהוא גובה הוא גבוה מדי, תוכלו להיעזר בהצעות האחרות בכדי להתמקח איתו על המחיר רק שימו לב שאתם לא מוציאים לו את כל החשק לעשות עבורכם את הפרויקט, מה שיכול לגרום לאנטגוניזם שיבוא לידי ביטוי גם בשטח.

בשיתוף חברת י.א קבלן שלד מומלץ ומקצועי