כותרת
> C;
1/1
אוכל

שבבים למעשנה - ככה תבחרו נכון

נהריה אוכלפורסם: 07.04.22 , 10:34ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הצטיידתם במעשנת בשר איכותית, בחרתם את הנתחים העסיסיים שיהפכו את הסעודה הבאה למפנקת במיוחד, ונותר עוד משתנה אחד במשוואה שראוי לתשומת הלב שלכם. שבבי העץ המשמשים כמקור האש. כך תבחרו את השבבים הטובים ביותר.

שבבי עץ טבעיים – לבריאות ולטעם

כשאתם בוחרים שבבי עץ לעישון, מומלץ לוודא שמדובר בשבבים טבעיים בלבד – ללא תוספות. למעשה, שבבים שעשויים 100 אחוז עץ טבעי, בלי דבקים וכימיקלים למיניהם, הם שבבים בריאים הרבה יותר, וזהו רק אחד היתרונות שלהם. שבבים אלה תורמים גם לטעמם של הבשרים והנתחים שבהם אנחנו משתמשים, והם מבטיחים בישול אופטימלי עם כמות אחידה של עץ ולחות אשר מייצרים אש בדיוק בטמפרטורה הנכונה. התוצאה? בישול אחיד ואיכותי הרבה יותר.

השפעת השבבים על טעמו של המזון

שבבי עץ טבעיים זמינים במגוון רחב של זנים וניחוחות, ולכל אחד מהם השפעה שונה על טעמו של המזון. שבבים מסוימים יעניקו טעם עדין מאוד, בעוד אחרים ישפיעו הרבה יותר, וגם השילוב בין זנים שונים יכול ליצור שילוב מפתיע ומלהיב של טעמים. הנה כמה דוגמאות:

זנים עדינים – שבבי עץ תפוח ומייפל נחשבים לזנים עדינים, והם מוסיפים טעם מתקתק למזונות שונים, בפרט לבקר ולירקות, ואף למאפים. גם שבבי עץ דובדבן נותן טעם מודגש של פרי מתקתק, והם יכולים להתאים לבשרים ולעופות. עץ הפקאן עם הטעם האגוזי יתאים אף הוא לעוף, אך גם לבקר ולירקות.

זנים חזקים – טעמים חזקים יותר ניתן לקבל באמצעות שבבי עץ היקורי המותאמים לעופות ולבקר, וגם לדגים, והם מספקים טעם מעושן לכל מנה שתכינו. גם שבבי עץ מסקיט מעניקים טעם עישון מודגש, ואילו שבבי עץ אלון מספקים טעם שקשה מאוד לפספס, אם כי חזק הרבה פחות ואידאלי לבקר ולדגים.

אם כן, הבחירה בשבבי עץ טבעי בלבד ובטעמים הייחודיים, זוהי הבחירה שתבטיח לכם סעודות מפנקות שהן גם טעימות, גם בריאות וגם איכותיות הרבה יותר. בין אם אתם מתכננים ארוחה על טהרת הבשר, משלבים מנות של טופו, דגים או ירקות, ואף אופים פיצות ומאפים אחרים – שבבי עץ לעישון של חברת Traeger Grills הם אלה שיעשו את העבודה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1800-10-12-84, או לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://www.traegergrills.co.il/.