כותרת
> C;
1/1
אוכל

שבבי עץ לעישון הארומה המושלמת

נהריה אוכלפורסם: 07.06.22 , 15:10ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עישון בשר הוא חוויה שונה לגמרי מהכנת בשר על מנגל רגיל. הבשר או הדגים בעצם מתבשלים בסביבה סגורה של עשן, והעשן נותן לבשר ארומה שלא ניתן להשיג בבישול בשר באמצעי אחר.

כבר המון שנים שאנשים הולכים למסעדות כדי לאכול בשר מעושן, או מדליקים מדורה ותולים מעליה את הבשר כדי לעשן אותו, אבל היום כבר יש מעשנות בשר ביתיות שאיתן כל אחד יכול לעשן בשר בקלות וליהנות מבשר טעים, איכותי וכמובן – מעושן.

מה הכי חשוב לדעת כשרוצים לעשן בשר

לפני הכל, צריך לבחור את מעשנת הבשר הביתית המתאימה לכם. ישנם כל מיני סוגים של מעשנות בשר ביתיות – ישנן מעשנות המתבססות על עישון באמצעות פחמים, כאלה שמתבססות על עישון באמצעות גז, וכאלה שמתבססות על עישון באמצעות עצים, וכאן יש הפרדה בין מעשנות המבוססות על עצים ובין כאלה המבוססות על שבבי עץ לעישון.

בכל סוג אשר תבחרו, עישון בשר מתבצע בבישול על טמפרטורה נמוכה יחסית, לזמן ארוך של כמה שעות וללא מגע ישיר עם האש. העשן שיוצא ממקור החום, עוטף את הבשר למשך שעות ארוכות ונותן לו את הארומה המיוחדת שאפשר להשיג רק בעישון בשר

באיזה סוג מעשנה כדאי לבחור?

למעשנות פחמים, מעשנות גז ומעשנות עצים יש יתרונות וחסרונות לכל אחת מהן. היתרון הבולט, ואולי היחיד של מעשנות פחמים הוא המחיר. החיסרון הגדול בהן הוא הארומה של הפחמים, שהיא פחות טעימה ונעימה לעומת סוגי המעשנות האחרים.

לעישון במעשנה המבוססת על אש עצים יש טעם אחר – אש העצים פולט עשן כחול עם רכיבים אורגניים שמאוד קשה לשחזר בכל שיטת עישון אחרת.

אבל אם אתם שואלים אותנו? אין דומה לעישון בשר באמצעות שבבי עץ לעישון.

למה דווקא מעשנת שבבי עץ?

עם מעשנה מבוססת שבבי עץ לעישון, השמיים הם הגבול. קודם כל, הן מאוד קלות לתפעול ותחזוקה, והכי חשוב – היא מספקת את הטעם הטוב ביותר לבשר המעושן שלכם. אתם בוחרים איזו ארומה תהיה לבשר שלכם - ישנם שבבי עץ לעישון בטעמים שונים כמו תפוח, דובדבן, מיסקיט, פקאן, עץ אלון, מייפל, רוזמרין ועוד טעמים ותערובות שונות. לא מדובר פה בטעם המשתלט על טעם הבשר שכולנו כל כך אוהבים, אלא מדובר בתוספת ארומה עדינה של טעם לבחירתכם לבשר.

בחברת Traeger Grills, המומחית בעישון בשר, ישנם סוגים שונים של מעשנות בשר מהאיכותיות ביותר בשוק והיצע ענק של שבבי עץ לעישון בטעמים שונים. טרייגר ישראל מאמינים בקשר אנושי ושירות איכותי. ניתן ליצור קשר באתר www.traegergrills.co.il בעמוד צור קשר, או בטלפון 1800-10-12-84 או במייל בכתובת info@traegergrills.co.il טרייגר ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עניין.