כותרת
> C;
1/1
עסקים

שילוח לארץ: משלוחים בינלאומיים לחפצים אישיים

נהריה עסקיםפורסם: 02.09.21 , 15:34ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

שילוח לארץ כולל שירות שילוח בינלאומי של חפצים אישיים מחו"ל לרחבי הארץ. בדיוק כמו ששילוח בינלאומי עובד למשלוח תכולה למדינות בחו"ל לאנשים שעוברים לגור בחו"ל, השירות עובד גם לאנשים שחוזרים לארץ לאחר שהייה ממושכת בחו"ל.

חברת שילוח ולוגיסטיקה מתמחה בתהליכי שילוח לארץ, ומומלץ להיעזר בצוות מומחים שיש להם שנים של ניסיון בתחום, עם ידע מקצועי לטיפול בחפצים שלכם. מרגע ההזמנה, צוות שירות הלקוחות של החברה מלווה אתכם בתהליך הכנת החפצים האישיים שכם למשלוח, וזמין לענות לכם על כל שאלה.

שכירת שירותי חברת שילוח בינלאומי

חברת שילוח בינלאומי משרתת, בין היתר, גם לקוחות ששולחים פריטים אישיים מחו"ל לארץ. כמו בתהליך ייצוא וייבוא מטענים מסחריים, גם שילוח לארץ של חפצים אישיים, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם משתמשים בשירות, צריך להתבצע במיומנות ובמקצועיות.

בבחירת אפשרות שילוח לארץ דרך הים או האוויר, המשלוח צריך להיות ארוז כראוי לשילוח בינלאומי, לכן יש להבין במגבלות האריזה שחלות על משלוחים, ולציית לתקנות המכס. השירות של המומחים בתחום כולל ליווי של אנשי מקצוע בקיאים בהעברות משלוחים במכס, ואפשרויות שילוח מאובטחות, עם מעקב קפדני אחר המשלוח בכל שלב.

טיפים לשימוש בשירות מקצועי של שילוח לארץ

  • במהלך אריזת חפצים ותכולת בית לתהליך שילוח לארץ מומלץ להכין רשימת אריזה שמהווה פירוט של תכולת המשלוח שלכם.
  • אם משלוח מכיל פריטים שבירים, יש לארוז אותם באופן מאובטח מאוד עם ריפוד.
  • יש להקפיד גם לא לארוז פריטים שאסורים העברה במכס בין החפצים האישיים שלכם, כגון אלכוהול.
  • מומלץ לבחור מיכל מתאים למשלוח, כמו למשל מזוודה יציבה, קופסה עם דפנות כפולות או מיכל אחסון יציב, ולחזק את האריזה היטב.
  • חשוב להקפיד להציב תוויות ברורות על כל מארז.

נציגי חברת שילוח ולוגיסטיקה יטפלו בנושא המכס וייעצו לכם לגבי האופן בו ניתן לבצע שילוח לארץ, כולל מידע מפורט על מה שאתם יכולים לשלוח.

השירות מאפשר משלוח מוצרי בית, חפצים אישיים וריהוט מחו"ל, ללא הפתעות עם הגעת התכולה לארץ, לכן מומלץ, לפני ביצוע המשלוח הבינלאומי, להתייעץ עם נציגי החברה לגבי הכללים, ההגבלות, או המיסים המיוחדים שאתם עלולים להיות מחויבים בהם עם הגעת החפצים שלכם לישראל.

שירות מדלת לדלת

נציגי חברת שילוח ולוגיסטיקה מציעים שירות שילוח לארץ מדלת לדלת, כך שכל שעליכם לעשות זה לארוז את החפצים שלכם ולהניח למומחים בתחום לבצע את תהליך השילוח, כשאתם נהנים מהחזרה לארץ ללא דאגה למטען כבד.

ניתן לעקוב אחר הפריטים שלכם בכל שלב בדרך בשיטה מקוונת, מה שיעניק לכם שקט נפשי בידיעה כי החפצים שלכם בטוחים ומגיעים ליעדם בזמן וללא פגיעה. שירות מקצועי של שילוח לארץ מאפשר משלוח פריטים בכל משקל ותופתעו לגלות עד כמה השירות משתלם. אז קבלו הצעת מחיר מידית עכשיו!