כותרת
> C;
1/1
חדשות

שלוחת רפאל בשלומי יוצאת לדרך

נהריה חדשותפורסם: 20.11.20 , 09:08ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

נחתם חוזה המכירה ועבודות השיפוץ במפעל החלו

מנכ"ל רפאל, אלוף (מיל') יואב הר-אבן: " ביטחון זה לא רק תקציבים וטילים, זה גם ביטחון תעסוקתי, ביטחון כלכלי וביטחון חברתי"

ביום ד' 18.11.2020 התקיים ביקור של מנכ"ל רפאל, האלוף במיל' יואב הר אבן בעיר שלומי יחד עם ראש מועצת שלומי, מר גבי נעמן, לקראת פתיחתו של המפעל החדש. מוקדם יותר באותו הבוקר נחתם חוזה מכירת המפעל לרפאל בין נציגי רפאל לבעלים הקודמים של המפעל. במהלך הסיור במפעל החדש הממוקם באזור התעשייה של שלומי, שמעו המשתתפים סקירה של בכירי חטיבת התפעול ברפאל האמונים על פעולות הייצור והתחזוקה של מערכות רפאל.

מנכ"ל רפאל, אלוף במיל' יואב הר אבן: " אני שמח שלמרות כל הקשיים ולמרות אי הוודאות בצל הקורונה, החלטנו כחלק מהחזון שלנו לפעול למען ביטחון מדינת ישראל ולתקוע יתד כאן בשלומי. תוך מספר חודשים המפעל יתחיל לייצר פה את מיטב תוצרת רפאל לטובת ביטחון מדינת ישראל. אנחנו גאים על ההזדמנות ושמחים על השותפות עם ראש המועצה, מועצת שלומי, ואנשיה, מבחינתנו זהו צעד קטן ראשוני לקראת צעד גדול משמעותי בהמשך. אין לי ספק שזה יפתח פתח להרבה מאוד מקומות תעסוקה ופוטנציאל גידול נוסף של רפאל. ביטחון זה לא רק תקציבים זה לא רק חימושים, זה גם ביטחון תעסוקתי, ביטחון כלכלי וביטחון חברתי".

ראש המועצה המקומית שלומי, מר גבי נעמן:

"אני מודה לרפאל על כך שהחליטו להקים שלוחה כאן בשלומי, זה כבוד גדול ובשורה נפלאה לישוב שלנו! מדובר במהלך חשוב ומשמעותי לחינוך ילדינו ולתנופת הצמיחה והתעסוקה בגליל המערבי כולו. אנו מצפים לשיתוף הפעולה המבורך, למהנדסים שיבואו לגור כאן בשלומי ובאזור כולו, ולצמיחת דור עתיד של עובדים מוכשרים ומקצועיים בני המקום. אנו נתמוך ונסייע לרפאל בכל הדרוש להקמת מפעל משגשג".

כזכור, בחודש שעבר הכריזה חברת רפאל על פתיחת המפעל בשלומי אשר יהווה שלוחה ביצועית נוספת לפעילות הייצור והאחזקה הענפה של רפאל בצפון. שלוחה זו קמה על מבנה קיים באזור התעשייה, ועיקר עובדיה מתגוררים כיום בשלומי ובסביבה. בעתיד הקרוב צפויה השלוחה אף להתרחב ולפתוח אופציות תעסוקה נוספות באזור.

שלוחה זו מתווספת לשלוחות רפאל בארץ הכוללות את: מכון דוד בקריות, מכון לשם בגוש משגב, מרכז החדשנות בפארק התעשיות תרדיון, שלוחות הפיתוח בתל-אביב, ירושלים ובאר שבע, שדות הניסויים במרכז הארץ ובדרומה.

תמונות: דוברות רפאל

 

תמונות: דוברות רפאל

 

תמונות: דוברות רפאל

 

תמונות: דוברות רפאל