כותרת
> C;
1/1
עסקים

3 טיפים לבחירת מקררים לרכב

נהריה עסקיםפורסם: 28.10.22 , 08:40ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בחירת מקרר לרכב יכולה להיות פשוטה אם יש לכם את כל המידע הדרוש לצורך הבחירה. כדי שתגיעו מוכנים, הנה כמה טיפים חשובים

בעבר האפשרויות היו מוגבלות מאוד. ההיצע של מקררים לרכב היה נמוך מאוד, שלרוב הסתכם בשניים או שלושה דגמים בלבד. היום המציאות שונה לגמרי, ויש מגוון עצום של מקררים לרכב. כל אחד מהם מציע גאדג'טים ופינוקים שיכולים לשפר את החיים ולהפוך כל נסיעה למהנה. אספנו 3 נהגים שברכבים שלהם מותקנים מקררים וביקשנו מהם לתת את הטיפ החשוב ביותר שיסייע בבחירה. הנה התשובות:

אסף: "אני נוהג ברכב הרבה מאוד שעות מידי יום. יש לא מעט לילות שאני מבלה בנהיגה, ולא תמיד יש לי איפה לעצור או זמן לעצור לאכול או לשתות. כיוון שכך, החלטתי לאבזר את הרכב שלי במקרר. בעיני הטיפ החשוב ביותר הוא לבחור מקרר שמתאים לכם לתקציב. יש הרבה מאוד אפשרויות של מקררים לרכב, חלקם מאוד זולים ופשוטים באופן יחסי ואחרים משוכללים מאוד וגם עולים בהתאם. במקומות בהם הפיתוי הוא גדול, חשוב לדעת מה מגבלות התקציב שלכם ולא לחרוג מהן. כל חריגה כזו עלולה לגרום לתחושת מחסור בהוצאות אחרות, ואז עלול להיווצר מצב לא נעים. אני בעד להישאר בגבולות התקציב, ואפילו טיפה פחות מזה. כאשר מגיעים סגורים לגבי תקציב, מספר האפשרויות יורד והבחירה נעשית הרבה יותר קלה ופשוטה".

לירון: "בעיני, הטיפ החשוב ביותר הוא הגודל של המקרר. ישנם רכבים שבהם יש נישה מיועדת להתקנת מקררים לרכב. ברכבים מסוג זה צריך לדעת בדיוק מה המידות ולהתאים להן את המקרר. מטבע הדברים, מגוון האפשרויות כאן מצטמצם וככה אפשר לעשות בחירה מושכלת. ישנם רכבים אחרים שבהם אין נישה יעודית למקרר, ואז אפשר יותר לעוף עם הטעם שלכם, התקציב ועם הצורך שלכם במקרר. כדאי לחשוב כמה שעות אתם מבלים ברכב, האם אתם עושים מנוחה בצהריים לאוכל ולהתרעננות או שיש לכם נסיעות ארוכות ברוב הזמן. ברגע שמבינים מה השגרה כוללת, הרבה יותר פשוט לדעת איזה תכונות נדרשות מהמקרר שתבחרו".

אדם: "לי הייתה חוויה מאוד טובה עם מקררים לרכב לאורך השנים, לכן הטיפ שלי הוא לשדרג אחת לכמה זמן את המקרר. כאשר המקרר מתיישן, הוא עלול לסבול מתקלות, כמו כל מכשיר חשמלי אחר. כדי למנוע מצבים מעין אלו, כדאי להחליף את המקרר, להשתדרג ולאפשר לעצמכם ליהנות מהנסיעה עם אוכל או משקה מרעננים לאורך הדרך".

אם כן, רכישת מקרר לרכב טומנת בחובה הרבה מאוד אפשרויות, שכל אחת דורשת תקציב שונה. אחרי שלושת הטיפים של אסף, לירון ואדם, נותר לכם רק לערוך חשובה מסודרת על הצרכים האמיתיים והתקציב ולבחור את המקרר לרכב שעונה על הדרישות שלכם. בהצלחה ושתהיה נסיעה רעננה ובטוחה!