כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

5 שיטות לחסוך כסף עם שילוח בינלאומי

נהריה נדל"ן וכלכלהפורסם: 03.10.21 , 10:44ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
בעלי עסקים שמייבאים ומייצאים סחורות, זקוקים לפתרונות לוגיסטיים יעילים של שילוח בינלאומי. תהליך זה דורש הרבה זמן וארגון, ויכול גם להיות יקר, במיוחד אם החברה מבצעת משלוחים בכמויות גדולות ללקוחות בחו"ל.
שילוח בינלאומי מתאים לעסקי מסחר אלקטרוני קטנים או לחברות שמבצעות משלוחים גדולים לחו"ל, ויש לוודא את קבלת המחיר הטוב ביותר על מנת להפחית את הוצאות התקורה ולהגדיל את הרווחים.
1. חשוב במיוחד להבין איך לנהל משלוחים מיוחדים
יש לקחת בחשבון את אופן משלוח המוצרים, מכיוון שחלקם דורשים משלוחים מיוחדים בתעריפים גבוהים יותר ממשלוחים רגילים.
השיטות הבאות מסבירות איך להפחית עלויות שילוח בינלאומי והן מתאימות במיוחד לעסקים שמנהלים עסקאות בינלאומיות בתדירות גבוהה.
2. מומלץ לחקור את התחום
חשוב לחקור ביסודיות את התחום כשמחליטים על התחברות עם חברת שילוח בינלאומי, ולשאול לגבי עמלות נוספות. מומלץ להשוות את התעריפים הכוללים בהתבסס על סוג החבילות שתשלחו בתדירות גבוהה.
אתם יכולים אפילו לפנות למנהלי חברה בגודל שלכם, שעוסקת בתחום שלכם, על מנת לקבל המלצות על חברת לוגיסטיקה שהם עובדים איתה. כמובן שאין זה מומלץ לפנות למתחרים ישירים, אבל עסקים אחרים בדרך כלל ישמחו לסייע ליזמים שונים, ואולי תוכלו להחזיר טובה.
3. כדאי להתחבר עם חברת שילוח ולוגיסטיקה גדולה
מומלץ לבחור חברת שילוח בינלאומי שיש לה את המשאבים לשלוח כמויות גדולות של משלוחים ברחבי העולם בזמן, ושמציעה שירותי לוגיסטיקה בקנה מידה גדול למדי. תמיד תוכלו לבדוק גם את נושא המשלוחים מנקודות שונות בעולם לארץ, אבל יתכן שתידרשו לשלם עמלות נוספות על יעדים מרוחקים או על משלוחי אמנות או חפצים יקרים.
לכן חשוב לחקור היטב את התחום ולהבין איזו חברת שילוח בינלאומי מציעה את המחיר הטוב ביותר והמשלוח המהיר ביותר לעסק שלכם.
4. מוצאים חברת שילוח מתאימה ונשארים איתה
לאחר שמצאתם חברת שילוח בינלאומי שאתם מרוצים מהשירותים שלה, חשוב להישאר איתה. אם תחליפו כל הזמן חברת שילוח ולוגיסטיקה, סביר להניח שתחוו בעיות עיכובי משלוחים ותעריפים משתנים לאותם מוצרים.
מסיבה זו, שלב המחקר כה חיוני, מכיוון שתוכלו למצוא חברת שילוח בינלאומי שיש לה את המשאבים להתמודד עם הסוגים, הכמויות והגדלים של המשלוחים שלכם, ולתת לכם מחירים מצוינים. כאשר אתם מתחילים לעבוד עם חברת לוגיסטיקה חדשה, תוכלו לפתח מערכת יחסים עסקית חזקה, מה שמקל על התקשורת עם נציגי החברה בנוגע לבעיות או שאלות.
5. שיתוף פעולה רווחי לכל הצדדים
מומלץ לשכור שירותי חברת שילוח בינלאומי שמתייחסת אל הלקוחות שלה כאל שותפים, במקום להתמקד בשיטות להרוויח כסף על המשלוחים.
המטרה היא לשתף פעולה עם אנשי מקצוע שמיומנים במשלוחים תכופים לארץ או לחו"ל, כי כך ניתן להגדיל את הרווחים, ולכן חשוב למצוא חברה שמספקת שירות לקוחות איכותי ומבינה את הצרכים של העסק שלכם.