כותרת
> C;
1/1
בריאות

איך לבחור אורתופד מומלץ?

נהריה בריאותפורסם: 25.01.22 , 14:28ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

איך לבחור אורתופד מומלץ?

למצוא רופא מומחה זה אף פעם לא תהליך פשוט; צריך לוודא שהמומחה אכן מכיר היטב את התחום שבו אנו זקוקים לעזרתו, שיש לו ניסיון, שיש עליו המלצות וביקורות חיוביות ועוד קריטריונים רבים שכדאי לוודא לפני שבוחרים בו. הסיבה לכך היא, שהשוק מלא באנשי מקצוע שטוענים להיות מומחים אמיתיים בתחום מסוים, כשבפועל מתברר (בדרך הקשה לעתים), שמדובר בגורמים שמומלץ דווקא להתרחק מהם.

אז איך נמצא את איש או אשת המקצוע שיהיו מסוגלים לבצע החלפת ירך או או ניתוחי ברכיים מורכבים, או אפילו פשוט לעזור לנו להבין ממה נובעים כאבי הגב שלנו? בדיוק בשביל זה, יצרנו את המאמר שלפניכם! אז שבו ישר, התמתחו מעט – הבה נתחיל.

טיפים לבחירת אורתופד מומלץ ומקצועי

בחיפושים אחר אורתופד מומלץ? דוקטור בנימין בנדר מזמין גם אותך לגלות שבסך הכל מדובר בתהליך שדורש מעט סבלנות ומחקר. הנה כמה מהטיפים היעילים שאסף:

  • הכל מתחיל מהפניה – חשוב לציין שאי אפשר סתם להגיע אל רופא אורתופד, יש לקבל הפנייה לכך מרופא המשפחה. אפשר להגיע לקבלת ההפניה לאחר ביצוע מחקר מעמיק, עם כמה שמות שעלו בתהליך החיפוש ושמאחוריהם רשימת המלצות ארוכה.

  • כימיה ויחס אישי – אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת רופא אורתופד ובכלל, בבחירת רופאים מומחים, הוא נושא התקשורת עם המטופלים. קשה מאוד לקבל טיפול וייעוץ מאדם שאינו מסביר פנים, שאינו סבלני ואדיב. במקום להרגיש בידיים טובות, המטופלים חשים באי נוחות, ובחלק לא מבוטל מהמקרים יעדיפו לוותר בכלל על קבלת הטיפול הרפואי. מה שבאופן טבעי יוביל כנראה להרעה במצבם.

  • וותק ומוניטין חיובי – גם זה כנראה אחד הפרמטרים הקריטיים כשמחפשים אחר אורתופד מומחה. אפשר רק לתאר את מה שעלול לקרות בבחירת רופא אורתופד שאמנם לוקח מחיר נמוך יותר, אבל שברשותו הרבה פחות ניסיון עם מקרים דומים לשלך. התוצאה עלולה להיות מסוכנת. לכן, אין להתפשר על פחות מהטוב והמקצועי ביותר שאפשר למצוא.

  • מה לגבי ניתוח? – בעולם האורתופדיה קיימים ניתוחים שונים ומשונים; החלפת ברכיים, החלפת ירך, ניתוחי מפרקים ועוד רבים ולמען האמת, גם די מסובכים. אז מה עושים? יש למצוא אורתופד שהוא גם מנתח, מה שמרגיש כאילו הופך את החיפוש למסובך אפילו יותר. ביננו, יש לבצע את אותם הצעדים בדיוק, רק לשים את הדגש על נושא הניתוח ולשאול את כל השאלות בנוגע להכנה לקראתו, להליך ההחלמה, מהם הסיבוכים האפשריים (ואל תטעו, תמיד ישנם סיבוכים אפשריים), וכל מה שחשוב לך.

  • ביקורות – האינטרנט הביא איתו מתנה נפלאה לכולנו; את האפשרות לקבל חוות דעת בכל נושא שבעולם לפני שאנחנו מחליטים איזה מוצר או שירות לקנות, ואיזה איש מקצוע לבחור. אפשר להיות בטוחים בזה שרוב האנשים שניתנה להם האפשרות להעלות על הכתב את החוויה החיובית או השלילית שלהם מרופא מסוים, ישמחו לעשות זאת. עבורך, זו הזדמנות ללמוד ולקרוא על רופא או רופאה שעלו בחיפוש שלך, ולוודא האם הם תואמים את הדרישות והצרכים שלך.

החיפושים שלך מסתיימים כאן

נעים להכיר! אני דוקטור בנימין בנדר ואני מזמין אותך לאפשר לי לסייע לך לחזור במהירות לשגרת חיים נטולת כאבים, שבה כל תנועה היא חלקה ונינוחה.

עם ניסיון של למעלה מעשור, ראיתי וטיפלתי במקרים שונים ומגוונים (וגם מסובכים) שבהם עלה צורך לבצע החלפת ירך ניתוחי ברכיים שונים, החלפות ברך ועוד רבים. לאחר ייעוץ מקצועי ומקיף, נבין מהו הצעד המדויק ביותר שיעזור לך לחזור לשגרת החיים שמגיע לך, ללא כאבים ואי נוחות.