כותרת
> C;
1/1
בריאות

האם קיים מכשיר לחיזוק רצפת האגן שיכול למנוע בריחת שתן בצורה יעילה?

נהריה בריאותפורסם: 29.05.22 , 12:56ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אנשים רבים מתמודדים עם בריחת שתן ברחבי הארץ וכן ברחבי העולם. עד כמה רבים אתם שואלים? ובכן, מדובר כאן על כ-30% מאוכלוסיית הנשים ועל בין 10-20% מאוכלוסיית הגברים מעל גיל 65. אולי המספרים האלו לא ממש מדוברים ולא ממש תופסים את הכותרות הראשיות בעיתונים ובאתרי האינטרנט, אבל אלו מספרים גבוהים במיוחד שמחייבים התייחסות של תחום הרפואה. לאור העובדות האלו, תחום הרפואה אכן מתפתח ומציע יותר ויותר פתרונות שיכולים למנוע בריחת שתן בצורה יעילה, כאשר אחד מהמובילים ביותר מביניהם הוא מכשיר לחיזוק רצפת האגן – ה-eChair. היום נספר לכם קצת יותר פרטים על הכיסא ששינה את חייהם של עשרות אלפי אנשים, וההדים שהוא עושה בתחום הם כאלו שממש לא ניתן להתעלם מהם.

מכשיר לחיזוק רצפת האגן למניעת בריחת שתן – היכרות

בתור התחלה נערוך היכרות עם מכשיר לחיזוק רצפת האגן למניעת בריחת שתן, משום שסביר להניח שרק מעטים מכם אכן מכירים אותו. המכשיר, או ה-eChair בשמו המלא והפורמלי, הוא כיסא אלקטרומגנטי. הכיסא הזה יכול לייצר כיווצים רבים של שרירי רצפת האגן בכל טיפול מחדש, ומגיע לכ-11,000 כיווצים שכאלו ב-28 דקות בלבד של טיפול.

המכשיר, שמגיע בצורת כיסא, הוא נוח מאוד לישיבה ומאפשר לכם לעסוק בכל פעילות שתרצו בזמן שהוא עושה את העבודה עבורכם. באופן הזה הוא הופך למכשיר לחיזוק רצפת האגן מהמובילים והיעילים ביותר בארץ ובעולם, מה שגורם לו להיות מבוקש במיוחד וקשה מאוד להשגה.

איך ניתן ליהנות ממכשיר לחיזוק רצפת האגן היום?

היות והתורים ארוכים וההמתנה מרגישה כמו נצחית, יש צורך בבדיקת המקומות שבהם ניתן להשיג את הטיפול בצורה מהירה. היום מכשיר לחיזוק רצפת האגן מסוג eChair משווק באופן בלעדי על ידי חברת MyDoctor, שמאפשרת לכם לתאם טיפולים זריזים, זמינים ומידיים לפתרון בעיית בריחת השתן שאיתה אתם מתמודדים.

חברת MyDoctor חרטה על דגלה מהרגע שבו היא נכנסה לתחום הרפואה להעניק שירותים רפואיים מתקדמים, מקצועיים, איכותיים וטכנולוגיים ככל הניתן. ה-eChair הוא תולדה של הערכים האלו, וגם אתם מוזמנים ליהנות ממנו בהקדם.

האם ה-eChair הוא אכן יעיל יותר משיטות אחרות?

כשמדברים היום על מכשיר לחיזוק רצפת האגן מסוג eChair מדברים על הפתרון, בה' הידיעה, לחיזוק שרירי רצפת האגן, למניעה ולהתמודדות עם בריחת שתן. אנשים רבים שהתרגלו עד המצאתו של הכיסא לבצע תרגילי קיגל רבים מדי יום ולא להצליח להגיע לתוצאות, מצאו את חייהם משתנים מן הקצה אל הקצה אחרי טיפול אחד בלבד על הכיסא.

היום אנחנו רוצים להזמין גם אתכם ליצור קשר עם חברת MyDoctor על מנת שתוכלו לתאם לעצמכם סדרת טיפולים על הכיסא, לשנות גם את חייכם האישיים בצורה דרמטית, ולהיפרד לנצח מבריחת השתן.

תמונה: unlimitephotos