כותרת
> C;
1/1
בריאות

העלמת סימני מתיחה באמצעות טיפולי PRP

נהריה בריאותפורסם: 22.05.23 , 10:56ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מה גורם להופעת סימני המתיחה, ולמה טיפול PRP לסימני מתיחה הוא הטיפול האפקטיבי ביותר?

כמעט כל הנשים מכירות את סימני המתיחה , ולמעשה גם חלק ניכר מהגברים. הם יכולים להופיע בעקבות התפתחות הגוף בגיל הנעורים, וכל אירוע המביא למתיחת העור. בין אם זו עלייה גדולה במשקל בעקבות השמנה, ובין אם מדובר בהריון. אך החדשות הרעות הן שגם לאחר החזרה למשקל המקורי, הסימנים אינם נעלמים מעצמם.

אמנם סימני המתיחה ישנו את המראה שלהם לאורך הזמן, אך לא ייעלמו. בעזרת טיפולים מתאימים ניתן לטשטש את הסימנים. וכאשר הטיפולים ניתנים בשלבים מוקדמים, התוצאות טובות יותר.

סימני מתיחה אינן נחשבים לבעיה רפואית, אך איננו יכולים להתעלם מהמראה הלא אסתטי. מדובר בסימנים בולטים ומשמעותיים המשנים את מראה העור ופוגעים בשלמותו. הסימנים גורמים לנו אי נוחות ומבוכה, ולכן נעדיף לטפל בהם.

מה גורם להופעת סימני מתיחה

העור שלנו כולל סיבי קולגן ואלסטין, והם מעניקים לו את הגמישות ותכונותיו המיוחדות. אך כאשר ישנה עלייה דרסטית במשקל, המתיחה מביאה למתיחה הפוגעת בסיבי הקולגן והאלסטין, ואז נוצרת תופעת הצילוק בשכבת העור הפנימית.

סימני המתיחה נראים כסימנים ארוכים, בצבע ורוד-אדמדם. ובמשך הזמן הם מקבלים מראה לבנבן. הם יכולים להופיע באזורים שונים בגוף, כמו המותניים והגב התחתון, השדיים, מתחת לזרועות והישבן. הבעיה מוכרת אצל נשים בהריון, אך לא רק הריון גורם לזה ולא רק אצל נשים.

כאשר סימני מתיחה מופיעים במהלך ההיריון, נשים רבות מצפות להיעלמות הסימנים לאחר הלידה והירידה במשקל. אך לצערנו סימנים אלו לא ייעלמו מעצמם.

טיפולprp לסימני מתיחה

מכיוון שסימני מתיחה הם תופעה המתרחשת בשכבות התחתונות של העור, טיפולים קוסמטיים מוכרים אינם מסוגלים לטפל בבעיה זו. הפתרונות היעילים היחידים הם פתרונות המעודדים את התחדשות הרקמות. טיפולים מסוג זה אינם יכולים להעלים לחלוטין את הסימנים. אך ביכולתם להביא להפחתה משמעותית בסימנים.

אחד הטיפולים היעילים ביותר, המבוסס על עידוד התחדשות רקמות טבעי הוא טיפול PRP לסימני מתיחה. ניתן לבצע את הטיפול בכל שלב, גם לאחר שנים בהן סובלים מסימני המתיחה. אך מומלץ לבצע את הטיפול מייד עם הופעת הסימנים, כאשר הם בצבע ורוד אדמדם. בשלב זה ניתן להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

מהו טיפול PRP

טיפולי PRP הם טיפולים המבוססים על גורמי גדילה הנמצאים באופן טבעי בטסיות הדם. במהלך טיפול PRP לסימני מתיחה, כמו גם כל טיפול PRP אחר, מזריקים פלסמה עשירה בטסיות דם אל תוך האזור המטופל.

הטיפול כולל 3 שלבים:

  1. לקיחת דם מהמטופל/ת.
  2. הפרדת רכיבי הדם באמצעות צנטריפוגה.
  3. הזרקת הפלסמה העשירה בטסיות דם אל האזורים בהם בהם מופיעים סימני המשיכה.

טסיות הדם מכילות חלבונים המעודדים גדילה והתחדשות של רקמות. זהו חלק מהמנגנון הטבעי של הגוף לצורך ריפוי של פציעות. טיפול PRP לסימני מתיחה לוקח את המכניזם הטבעי של הגוף, מעורר אותו ומפעיל אותו באזור שבו רוצים לטפל.

הזרקת ה-PRP תעודד ייצור של סיבי אלסטין וקולגן, וזה מה שיביא להתחדשות העור וטשטוש סימני המתיחה. זהו הטיפול האפקטיבי ביותר. אמנם נדרשת סדרה של מספר טיפולים לצורך קבלת התוצאות המרביות, בדרך כלל כ 3-4 טיפולים. תוצאות ראשוניות ניתן לראות לאחר כחודשיים.

היתרונות של טיפול PRP לסימני מתיחה

ישנם 4 יתרונות מרכזיים לטיפולי PRP לסימני מתיחה:

היתרון הראשון הוא היעילות של הטיפול. זהו אחד מן הטיפולים הבודדים אשר באמת נותן מענה לבעיה עצמה, ויכול להביא לשינוי בסיבי האלסטין והקולגן.

היתרון השני הוא הקלות של ביצוע הטיפול. אין מדובר כאן בהליך כירורגי או פילינג עמוק, אלא הליך שמתבצע בהזרקה.

היתרון השלישי הוא שהטיפול אינו דורש זמן התאוששות. מייד לאחר הטיפול הקצר תוכלו לחזר לשגרה ללא שום מגבלות.

ולבסוף היתרון הרביעי הוא הבטיחות של הטיפול. טיפול PRP לסימני מתיחה אינו מחדיר לגופכם שום חומר ממקור זר. אלו הן טסיות דם הנלקחות מתוך דמו של המטופל, ולכן טיפול זה אינו יוצר התנגדות או תגובות אלרגיות. הוא מאושר על ידי משרד הבריאות.

כמובן שעל מנת ליהנות מטיפול איכותי אשר מביא תוצאות, יש לבצע אותו אך ורק בקליניקה מאושרת ומפוקחת על ידי משרד הבריאות.

עכשיו כאשר הקיץ מתקרב, גברים וגם נשים רוצים להיראות בחופי הים. זוהי התקופה בשנה בה אנו מסתובבים עם בגדים קצרים וחשופים, ובגדי ים. אם אינכם רוצים להציג לעולם את סימני המתיחה המביכים, זהו הזמן לפנות לטיפול ולהעלים את סימני המתיחה.

זהו הזמן לפנות אל המומחים לטיפולי PRP בקליניקת PRP CLINIC. אצלנו כל הטיפולים מבוצעים על ידי רופא, בצורה בטוחה וסטרילית. אנו מבצעים טיפולי PRP המטשטשים את סימני המתיחה ומביאים לשיפור ניכר במראה העור.

לפרטים נוספים: 0584664664

  קרדיט  pexels