כותרת
> C;
1/1
בריאות

ח"כ אופיר כץ ביקר במרכז הרפואי לגליל

נהריה בריאותפורסם: 16.06.20 , 15:26ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: אלי כהןצילום תמונות: אלי כהן

ח"כ אופיר כץ (ליכוד), המשמש מרכז הקואליציה בוועדת הכספים וחבר בוועדת העבודה, הרווחה והבריאות, ועדת הכנסת והוועדה לענייני ביקורת המדינה, ערך השבוע ביקור עבודה במרכז הרפואי לגליל שבנהריה.

בחלקו הראשון של הביקור, בו נפגש עם חברי ההנהלה הבכירה, קיבל ח"כ כץ ממנהל המרכז הרפואי, ד"ר מסעד ברהום, סקירה מפורטת על התפתחות המרכז הרפואי, כמו גם על הקשיים והאתגרים מולם הוא עומד. בין השאר סיפר לו ד"ר ברהום, כי מדובר בבית החולים הפריפריאלי הגדול ביותר במדינה, הכולל 723 מיטות ומעניק שירותים ל-600 אלף תושבים. "בשנים האחרונות עשינו כאן מהפכה בריאותית עם פתיחתם של מחלקות, יחידות ושירותים רבים שלא היו קיימים עד אז בגליל, אך עדיין חסרים לנו המון שירותים, בהשוואה למערכת הבריאות במרכז הארץ", הוסיף ד"ר ברהום.

ח"כ כץ, איש פריפריה, סיפר לד"ר ברהום, כי חרט על דגלו בפעילותו בכנסת להביא לצמצום הפערים במתן שירותי הרפואה בין הפריפריה ומרכז הארץ. "אני מסייר בכל בתי החולים בפריפריה ומתחייב להיות נציגם של תושבי הפריפריה. כמו כן, אני מתחייב להיות אוזן קשבת עבורם ולמען אתגרי בתי החולים, כמו גם גורם מסייע למרכז הרפואי לגליל", הוא אמר בפגישה.

בחלקו השני של הביקור ערך ד"ר ברהום לח"כ כץ סיור שכלל את חדר המיון הממוגן והמתחם התת-קרקעי, תצפית לגבול הלבנון, המרוחק כ-10 ק"מ מהמרכז הרפואי, וביקור באגף לבריאות האישה.

ד"ר ברהום הודה לח"כ כץ על הביקור ואמר לו, כי התרשם ממנו שכחבר כנסת צעיר ואנרגטי, שחרט על דגלו את תחום הבריאות, הוא יעשה ככל שביכולתו כדי להביא לקידום המרכז הרפואי ולצימצום הפערים.

ח"כ כץ: "שמחתי לבקר במרכז הרפואי לגליל. מנהל המרכז המסור, ד"ר ברהום, וחברי ההנהלה, הציפו בפניי אתגרים העומדים בפני המרכז הרפואי ומקשים על יכולתם להעניק לתושבי הפריפריה שירות טוב יותר. התחייבתי בפניהם לסייע בפיתרונם ולהמשיך לפעול למען תושבי הפריפריה ושיפור איכות חייהם".

צילומים: אלי כהן

 

צילומים: אלי כהן

 

צילומים: אלי כהן