כותרת
> C;
1/1
בריאות

מאוחדת מודה לרופאים ולרופאות: אות הוקרה לפרופ' (בדימוס) ישי לכטר ממחוז צפון

נהריה בריאותפורסם: 30.01.24 , 16:54ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

קופת חולים מאוחדת ציינה לאחרונה את יום הרופא הישראלי וקיימה בשישי האחרון מפגש הוקרה לרופאים ורופאות מצטיינים. פרופ' (בדימוס) ישי לכטר ממחוז צפון נבחר בזכות המקצועיות, היוזמה, היצירתיות והמסירות הרבה שלו למטופליו.

פרופ' (בדימוס) לכטר: "אנחנו, הרופאים, פוגשים את האנשים במצוקותיהם הגדולות ומנסים לסייע להם ככול שניתן, בזמן שגרה ועל אחת כמה וכמה בזמן מלחמה"

יום הרופא הישראלי צוין לאחרונה ברחבי הארץ ונועד להדגיש את תרומתם של הרופאים לחיי הקהילה. כדי להוקיר את פועלם של הרופאים והרופאות, קיימה קופת חולים מאוחדת בשישי האחרון (26.01), מפגש הוקרה לצוותים הרפואיים של הקופה. במהלך האירוע הוענקו תעודות הוקרה לרופאים מצטיינים אשר בלטו בעשייתם, הישגיהם וחיזוק תדמית הרופא בקרב הציבור הישראלי.

מי שנבחר לרופא המצטיין ממחוז צפון במאוחדת הוא פרופ' (בדימוס) ישי לכטר, רופא מומחה ברפואה פנימית וגסטרואנטרולוגיה, מנהל תחום גסטרואנטרולוגיה ובריאטריה במחוז צפון, מבצע פעולות אנדוסקופיות ברשת מדיקה.

פרופ' (בדימוס) לכטר החל את עבודתו במאוחדת בשנת 2013, ובעבר מילא תפקיד של רופא מרחבי במרחב חיפה-גליל מערבי במחוז הצפון. חבר באיגוד לגסטרואנטרולוגיה בישראל וחבר באיגוד האנדוסקופיה של ארה"ב. כפרופ' חבר קליני (בדימוס) בטכניון היה שותף לכתיבה של למעלה מ-100 פרסומים רפואיים מקוריים בספרות הרפואית בנושאים שונים ונחשב לדמות מובילה בתחום הגסטרו. פרופ' לכטר מעניק שירות מקצועי, ומטפל במסירות במבוטחי הקופה, כמו כן נותן מענה כיועץ גסטרו לרופאים ברחבי המחוז, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ולויאליות לארגון.

פרופ' (בדימוס) ישי לכטר, מנהל תחום גסטרואנטרולוגיה ובריאטריה של מחוז צפון במאוחדת: "אני מודה להנהלת מאוחדת על שנבחרתי לרופא מצטיין של מחוז צפון. לקחת פסק זמן לרגע ולהוקיר את הצוותים הרפואיים שמשתדלים לתת מענה מסביב לשעון זה לא מובן מאליו. למרות הקשיים והחרדות, שפוקדים את כל התושבים בארץ, אנחנו הרופאים נמצאים בצומת קריטית, פוגשים את האנשים במצוקותיהם הגדולות ומנסים לסייע להם ככול שניתן, בזמן שגרה ועל אחת כמה וכמה בזמן מלחמה. הכרת התודה מרוממת את הרוח ומשמחת אותי ואת בני משפחתי, ושותפים לה הקולגות והצוותים שעובדים ביחד איתי".

מוחמד עבד אלרחמאן, מנהל מחוז צפון במאוחדת: "בימים אלה, בהם הצוותים הרפואיים עובדים מסביב לשעון, חשוב לעצור רגע ולהוקיר להם תודה. כמנהל מחוז צפון אני גאה בבחירה בפרופ' ישי לכטר, רופא שהוא השראה, מקור ידע ובעיקר "מענטש". פרופ' לכטר, אישיות מיוחדת, נעים, מסור למטופליו ובעל חוש הומור. זכינו, אשרינו שיש לנו רופא שכזה".

ד"ר זיאד דאהר, מנהל רפואי מחוז צפון במאוחדת: "פרופ' ישי לכטר רופא מוערך, מקצועי ואנושי והבחירה בו מסבה לנו גאווה גדולה. אנחנו נהנים מאוד לעבוד איתו במרחב ובהנהלה ומודים לו על עשייתו האיכותית והרבה במאוחדת".

בתמונה מימין:  ד"ר אלבוקרק - סמנכ"ל חטיבת הרפואה, ד"ר זיאד דאהר – מנהל רפואי מחוז צפון, פרופ' (בדימוס) לכטר, דפנה וביתו של פרופ' לכטר

קרדיט צילום: מורין שחר-וידאו אנד מור