כותרת
> C;
1/1
חוק ומשפט

עורך דין גירושין בנהריה

נהריה חוק ומשפטפורסם: 23.09.21 , 14:05ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אנו שומעים הרבה על נושא הגירושין, עדים לרבים מאנשים שאנו מכירים שכבר פירקו את התא המשפחתי. יש לשים לב, לגבי אופי הגירושין חשוב כי הזוג יתגרש בשלום, במידה ובני זוג מעוניינים לסיים את הקשר ביניהם, במיוחד כאשר ישנם ילדים קטינים ברקע. ראשית יש למצוא עורך דין המתמחה שנים בדיני משפחה ובמיוחד בתחום הגירושין, כך שיוכל להסדיר את הנושאים החשובים לבני הזוג, כגון משמורת משותפת של הילדים, הסדרי ראייה, חלוקת הרכוש, דמי המזונות ועוד. גם המיקום חשוב, אם אתם גרים בנהריה, יהיה לכם קל יותר למצוא עורך דין גירושין בנהריה.

עורך דין מקצועי ואמין, ייעץ לכם כזוג, לסיים את הפרק שלכם יחד, בדרכי נועם, ללא צלקות שיישארו בנפשם של הילדים, לערוך אפילו חוזה מסודר לגירושין, אשר החלוקה של הרכוש, תהיה לשביעות הרצון של שני הצדדים וכן, הסכם לגבי תשלום המזונות ייכלל בחוזה זה. יש להגיע לפגישה עם עורך הדין המתמחה בגירושין, על מנת שניתן יהיה להתרשם ממנו, מהידע והמקצועיות שלו וכן, מהחיבור שיהיה לכם איתו. שימו לב לזמינות וכן, שעורך הדין לא יעביר את התיק שלכם למתמחה, במידה ומדובר במשרד של עורך דין מוכר. כאשר מגישים תביעת גירושין , עורך הדין יוכל לייעץ לכם היכן לפנות בתביעה, אם להגישה בבית הדין הרבני או שמוטב לתבוע בבית דין לענייני משפחה.

עורך דין לגירושין – קווים לדמותו

יש לדעת, כי בחירה של עורך הדין, אשר ינהל עבורכם את הליך הגירושין היא בחירה מכרעת. למעשה, תפקידו של עורך דין גירושין, הוא לדאוג לאינטרס של הלקוח. עורכי דין מקצועיים בתחום הגירושין, אינם מתייחסים להליך הגירושין כאל שדה קרב, היות וגישה זו, עשויה להסלים את המצב ולהקשות את התוצאה הרצויה, אשר ניתנת להשגה בקלות רבה יותר בדרכי נועם. כמו כן, על מנת למצוא עורך דין מומלץ ומקצועי,יש להתעניין בקרב משפחה או חברים שכבר הסתייעו בשירותיו של עורך דין המתמחה בדיני משפחה וגירושין בפרט, כך שהם יכולים להיות בטוחים כי ביצעו בחירה נכונה ומוצלחת.

טיפים נוספים בקריטריונים לבחירת עו"ד לגירושין

בגלל שישנם כל כך הרבה עורכי דין בישראל, רבים עוסקים בתחומים שונים. זו בדיוק הבעיה במציאת עורך דין גירושין, היות ורק עורך דין שעוסק בענייני גירושין שנים, כאשר הוא מכיר את הפסיקות והחידושים בתחום, ולכן יוכל לנהל נכון את תיק הגירושין. על עורך דין המתמחה בנושא גירושין, הוא לזהות כבר בשלב המוקדם את המחלוקת שעשויה לצוץ בעתיד ולהבין, מה הדרך הטובה ביותר לפתור מחלוקת זו. על עורך דין משפחה, המתמחה בגירושין, לדעת ולהיכנס לנעליו של מי שהוא מייצג, על מנת לפתור תיקים מורכבים בתחום הגירושין.עורך דין מקצועי וותיק בתחום הגירושין, יבין מהי סלע המחלוקת וימנע ממריבות והתנגשויות מול הצד השני, מה שיגרום לגירושין שקטים, ללא מריבות ולשביעות רצונם של כולם ובמיוחד של הילדים.

FREEPIK