כותרת
> C;
1/1
חוק ומשפט

עורך דין לענייני צוואות וירושות

נהריה חוק ומשפטפורסם: 10.02.22 , 14:34ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כאשר נדבר בכל הנוגע לנושא הצוואה שלנו, חשוב כי נבחן האם אנו זקוקים לשירותיו של עורך דין לענייני צוואות וירושות אשר מייעץ על השקעות מסוימות, החזקות נכסים וכן הלאה וכן הלאה, או שלחילופין תזדקקו יותר לייעוץ מקיף יותר על מנת לטפל בחששות הנוגעות לכם בכל הנוגע לתחום. עורך הדין מעניק שירותי משפטי בתחום הירושה, העורך דין עושה זאת באמצעות מתן דגש על רמת המקצועיות והאמינות במהלך השירות. עורך דין אמין יבחן את התיק לעומק עד הפרטים הקטנים ביותר, תוך ניתוח של סך הראיות הנמצאות ועל כן בחינת הסיכונים והסיכויים לכל מקרה שהוא.


מה צריך לדעת על צוואות וירושות?
חשוב לציין כי הצוואה לא נעשית רק במקרים בהם לכותב הצוואה ישנם נכסים מרובים אך גם בעת בה רוצים שהיורשים שלהם יקבלו את המגיע להם, ועל כן גם בכדי לומר לעולם את רצונם בעת העזיבה שלהם, זאת בכדי למנוע מקרים של אי הבנות לאחר מכן. ניכר כי תהליך הצוואה הינו הליך שגרתי ובריא בין חיי סך בני המשפחה ובמיוחד בכל הנוגע למשפחות אשר נמצאות במורכבויות כאלה ואחרות, הן ביחסים והן בניהול כלכלי.


פרמטרים לבחירת עורך דין לענייני צוואות וירושות
ישנם מספר פרמטרים חשובים בכל הנוגע לבחירת עורך דין לענייני צוואות וירושות והם :
• רמת מקצועיות וניסיון בתחום - אחד הפרמטרים החשובים ביותר בכל הנוגע לבחירת עורך דין לענייני צוואות וירושות הוא הניסיון וכן רמת המקצועיות בתחום בו אתם דורשים בסיוע משפטי. עורך דין לענייני צוואות וירושות צריך להכיר לעומק את כל הנושא המתקשר באופן ישיר לעריכת צוואות באופן מקצועי ונכון על מנת למנוע מקרים של ערעור לאחר פטירת המצווה - זאת על מנת להבטיח כי המצווה יקבל את רצונו באופן מלא לאחר עזיבתו. על כן על עורך הדין להיות מזוהה יחד עם תהליך ההתנגדות לצוואה עקב עילות כאלו ואחרונות כגון השפעה בלתי הוגנת, מקרים בהם המצווה לא הבין על מה חתם וכדומה.
• אמינות - חשוב מאוד לוודא כי אתם בוחרים בעורך דין אמין. מומלץ אף לקבל ולבקש המלצות על עורך הדין אליו חשבתם לפנות על מנת לוודא כי אתם בוחרים בעורך דין האידיאלי עבורכם. נוסף על האמור חשוב כי עורך הדין שתבחרו ישמור על דיסקרטיות בכל הנוגע לתיק שלכם שכן מדובר בתיק בנושא רגיש ביותר.
• יחס אישי - עליכם לשאול את עצמכם את השאלה האם את מודעים מיהם עורכי הדין אשר עובדים במשרד אליו תרצו לפנות? זאת מאחר וחשוב מאוד לבחור את עורך הדין לענייני צוואות וירושות באופן קפדני וניכר כי מדובר בבחירה שלא ניתן להקל בה ראש כלל.


FREEPIK