כותרת
> C;
1/1
התפתחות אישית

ארוע השקת הספר "המסע של אסי" מאת ד"ר מאיר בן ארי

נהריה התפתחות אישיתפורסם: 19.01.20 , 08:39ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום שישי 20.12.19 נערך ארוע השקת ספרו הראשון של ד"ר מאיר בן ארי.

מאיר בן ארי היה המייסד והמנהל הראשון של קרית החינוך עמל נהריה.

ד"ר בן ארי צבר נסיון רב בחינוך העל יסודי במשך כיובל שנים.

מאיר בן ארי חינך דורות בנהריה ושמו הלך לפניו כמורה ומחנך.

בשנים האחרונות התמסר לכתיבת הספר "המסע של אסי" שהעלילה המרכזית ועלילות המשנה בו יוצרות דיסציפלינה (ענף לתחום-דעת שבו מבוצע מחקר) תכנון אסטרטגי עתידי של מערכת חינוך על יסודי, שממציאה עצמה מחדש ומתאימה עצמה לתופעות ולצרכים האמתיים של המאה ה-21.

ב-20 בדצמבר נערך אירוע ההשקה באשכול הפיס של בית הספר למדעים ואומנויות בנהריה, במעמד ראש העיר, רונן מרלי, תלמידו לשעבר של ד"ר בן ארי ובמעמד ראש מנהל חינוך וקהילה- אילן וקנין, שהיה מורה בקריית החינוך בתקופתו של בן ארי.

למאיר בן ארי עזרו לחשוף את תוכנו ורעיונותיו שבספר, "המסע של אסי", נשות חינוך ומנהלות במוסדות החינוך לשעבר, דליה פיירמן, רוני טלמור, אסתר רייכלסון ורבקה רייכלין, חברותיו במועדון רוטרי עמיתים נהריה.

המועדון היה שותף להכנת הארוע.

הנשיא, שאול פייטלוביץ הודה לבן ארי על הענקת הספרים לחברי המועדון ועל תרומת 30 ספרים נוספים, שתמורתם תועבר לקרן למען מילגות לסטודנטים לומדי השואה במכללה האקדמית גליל מערבי.

הנחה את האירוע בחן ובעומק מחשבתי, פרופסור שאול שאשא, חברו הטוב של ד"ר מאיר בן ארי.

פרופסור שאשא גילה גם בקיאות רבה בחינוך וחשף את תפיסתו לגבי עתיד מוסדות החינוך.

כיבדו את האירוע בנוכחותם: רונן מרלי- ראש העיר נהריה, חברי מועדון רוטרי עמיתים וחברים ממועדון רוטרי נהריה ורבים מחבריו של בן ארי מתקופת הניהול של קרית החינוך.

כמו כן לקחו חלק: בני משפחה והמשפחה הגרעינית של בן ארי, דורית חילאי מנהלת התיכון למדעים ואומניות כיום ורפי חורש- המנהל האדמיניסטרטיבי, שסייעו רבות להצלחת המפגש.

ד"ר בן ארי הודה לכל אלה שקראו את ספרו עוד לפני שהובא לדפוס, העירו הערות חשובות וחכמות ועודדו אותו להוציא את הספר.

ביניהם: מר צבי כ"ץ, שהיה סגן מנהל המחוז ואשר לצידו העשיר מאיר בן ארי את עולמו החינוכי, ד"ר אבי סיגלר, איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, פרופסור צ'לו רוזנברג, איש חינוך ומחקר, דורית אשכנזי מורה ידועה ללשון, מרים סלע, מפקחת ומרכזת הטיפול בפרט לשעבר, ומעל כולם- פרופסור שאול שאשא.

מאיר בן ארי העניק להם את סיפרו ולסיום- העלה על נס את העזרה המקצועית, המעשית והעידוד שקיבל מרעייתו- רותי, מבתו- אפרת ומבנו- דורון, לקראת הוצאת ספרו הראשון "המסע של אסי".

צילום: דב רון
 
צילום: דב רון
 
צילום: דב רון
 
צילום: דב רון
 
צילום: דב רון
 
צילום: דב רון
 
צילום: דב רון