כותרת
> C;
1/1
התפתחות אישית

הנהגה חדשה בשותפות ביחד נהריה צפון ניו ג'רזי של הסוכנות היהודית

נהריה התפתחות אישיתפורסם: 29.01.20 , 12:36ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

השבוע הסתיימה תקופת כהונתה של יו"ר שותפות ביחד נהריה צפון ניו ג'רזי, של הסוכנות היהודית, אורנה שטרקמן, והתחילה כהונתו של היו"ר החדש, עו"ד דורון לוריג.

תפקיד יו"ר השותפות הינו תפקיד התנדבותי אשר מוביל את וועדת ההיגוי של השותפות.

מונתה מנהלת חדשה ע״י הסוכנות היהודית, לשותפות ביחד נהריה צפון ניו ג'רזי, שרון חייט.

רוית שטינמץ שמלה, מנהלת המשרד הישראלי של הפדרציה ביחד עם לוריג, חייט ואיריס פוסקלינסקי, מנהלת שותפויות צפון של הסוכנות היהודית, קיימו פגישת היכרות אצל ראש עיריית נהריה, מר רונן מרלי, אשר בירך את הפעילות ואיחל שיתוף פעולה מוצלח.

עו"ד דורון לוריג, יליד העיר, תושב העיר וכבן למשפחה שהיא דור שלישי בנהריה: "אני שמח ומתרגש עם התחלת כהונתי.

הכניסה שלי לתפקיד יו"ר שותפות ביחד נהריה-צפון ניו ג'רזי, תפקיד בהתנדבות, היא כניסה לנעליים גדולות, כאשר קודמיי לתפקיד היו הגב' רעיה שטראוס, ד"ר שאול חורב ואורנה שטרקמן.

כולי תקווה שנמשיך לגדול ונמשיך לעסוק לטובת העיר נהריה בפעילויות ובפרוייקטים החשובים של השותפות ופדרציית צפון ניו ג'רזי יחד עם כל צוות המתנדבים והצוות המקצועי."

אורנה שטרקמן: "הקשר בין קהילת יהודי צפון ניו ג'רזי לעיר נהריה הוא קשר חשוב.

אני גאה בהובלת פרויקטים ועשייה בשיתוף פעולה לרווחת תושבי נהריה, אני מודה על האתגר וההזדמנות שניתנו לי להוביל את השותפות, לצד צוות מקצועי ומתנדבים שהפכו את הפרויקט החשוב גם למהנה.

אני מאחלת לידידי עו״ד דורון לוריג הצלחה מרובה" .

השותפות בין קהילת נהריה לקהילה היהודית של צפון ניו ג'רזי קיימת מזה 15 שנה ותפקידה הוא לחבר בין הקהילות על ידי פרויקטים שונים, כגון פרוייקט STEM שהינו משלחת תלמידי מדעים מכל נהריה ופרוייקט "קפה תרבות" שהינו פלטפורמה לחיזוק התרבות בנהריה.

השיתוף והקשר החם בין הקהילות בא לידי ביטוי רק לאחרונה, כאשר הקהילה היהודית השותפה שלנו בניו ג'רזי התגייסה לעזור לעיר נהריה באמצעות פתיחת קמפיין לגיוס כספים למען העיר נהריה, בכדי לנסות ולעזור לעיר להתגבר על נזקי הסופה וההצפות שפגעו בעיר.

צילום באדיבות: תומר טלמור שותפות ביחד צפון ניו ג'רזי
 
 
 
 
צילום באדיבות: תומר טלמור שותפות ביחד צפון ניו ג'רזי
 
צילום באדיבות: תומר טלמור שותפות ביחד צפון ניו ג'רזי