כותרת
> C;
1/1
התפתחות אישית

כנפיים של קרמבו בעכו

נהריה התפתחות אישיתפורסם: 27.10.19 , 14:57ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

"כנפיים של קרמבו" היא תנועת הנוער היחידה מסוגה בעולם המשלבת פעילות לילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים

.בעכו קיים סניף אשר הוקם בשנת 2015, והוא מורכב מבני נוער צעירים עם ובלי צרכים מיוחדים, מהמגזר היהודי והערבי, דתיים וחילוניים כאחד. הפעולות בו עוברות בשפה העברית, הערבית ובשפת הסימנים.

בכנפיים של קרמבו יש כ- 6500 פעילים ו75 סניפים פעילים הפעולים בכל השנה . כאשר יש פעילות מיוחדת בחופשים , מקום פעילות נגיש, הסעת חניכים מביתם למקום הפעילות וחזרה, בהסעות המותאמות לנכים, ההסעה מפוקחת ומלווה ע'י פעיל של התנועה, בכל פעולה. מטפלת סיעודית, המסייעת בצרכים האינטימיים של הפעילים, במהלך הפעילות, בכל אחד מסניפי התנועה.

אביב אזולאי:" אנו פועלים מתוך אמונה כי לכל הילדים-ללא הבדלי יכולת, מוצא, דת או מגדר, יש צורך משותף: כל הילדים רוצים וצריכים להרגיש שייכות חברתית ולכל ילד מגיע ליהנות בין חברים."

הפעילות בתנועה פועלת במספר מישורים שונים - החל מחונכות אישית בקבוצה, עד לפעילות בקבוצות משולבות לשכבות הבוגרות והצעירות!הפעילות הערכית בתנועה מתקיימת בדגש על משפט החזון התנועתי - "יוצרים יחד מקום ומשמעות לכל אדם" וששת ערכי התנועה - אני חבר, אני שייך, אני אוהב, אני ישראלי, אני יכול ואני מוביל.

כל זאת תוך כדי פיתוח וחיזוק תחושת שייכות, מסוגלות וסובלנות בקרב הפעילים.

החל מ - 30.10 הסניף יפעל בכל יום רביעי במרכז קהילתי בית היימן.

בהזדמנות זו נרצה לומר תודה לסיגלית הופרט - שגב והצוות אשר מלווים אותנו ותומכים בפעילות שלנו החל מהקמת הסניף.אנחנו מזמינים אתכם הורים וילדים מכיתות ז' עד יב' להצטרף אלינו, ולקחת חלק בתנועת הנוער הכי מיוחדת שיש.

מעוניינים להיות שותפים בעשייה - מוזמנים ליצור קשר.

אביב אזולאי (רכז בוגר) 0523664709

יעל ירון (ש"ש) 0542107118

צילום  באדיבות סניף כנפיים של קרמבו עכו

צילום  באדיבות סניף כנפיים של קרמבו עכו