כותרת
> C;
1/1
התפתחות אישית

נבחרת איתוקל מנהריה כבשה את ניו-יורק

נהריה התפתחות אישיתפורסם: 22.10.19 , 13:46ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

משלחת איתוקל עמל פסגות נהריה עשתה חיל בניו-יורק בחופשת הסוכות,

בעקבות זכייתה בתחרות יזם השנה מטעם ארגון ניפטי יוניסטרים ישראל.

תכנית ניפטי היא תכנית שנתית המועברת בכ- 30 מדינות שונות ברחבי העולם.

משלחת איתוקל זכתה עם המיזם שהמציאה שמטרתו לעזור לאדם לקוי הראייה להתמצא במרחב

החדש והלא מוכר כגון בית מלון.

במסגרת הזכייה בתחרות חברי המשלחת זכו בטיסה לניו-יורק והשתתפות בכנס גאלה של ניפטי העולמי.

המשלחת מנתה: 4 תלמידים בכיתה י״ב: יובל אוחיון, אריאל זוהר, שליו סויסה ויוהד ביטון שני מורים: אביטל פרח ושי ביאליק סולימני, ומלווה אחת מטעם ניפטי ויוניסטרים.

ימים עמוסים וחשובים עברו על הנבחרת, שעסקה בפרזנטציות לצוות מומחים במשרדי EY, ביקרה בבנק ההשקעות הוליאן לוקי, נפגשה עם צוות מומחים מפייסבוק ניו יורק במשרדי פייסבוק.

השיא היה ערב הגאלה של כל הנבחרות הזוכות של ניפטי מרחבי העולם. בערב נערכו מפגשים משותפים ופרזנטציות מרשימות.

בטיימס סקוואר, ערכה הנבחרת פרזנטציות נוספות והיתה שותפה ליריד EXPO עולמי ובהמשך ערכו פרזנטציה במשרדי SOSA NYC והמשיכו להכיר את התפוח הגדול במשרדי APPLE.

אסנת בירנבוים, מנהלת ביה"ס: ״תוכנית ניפטי היא תוכנית ליזמות עסקית, היא תוכנית הדגל שלנו ברשת עמל, השכלנו לראות את החשיבות שלה לתלמידי פסגות. היא מלמדת חשיבה מחוץ לקופסה, חשיבה עסקית, יצירתיות, שיתוף פעולה ועוד. לא כולם מגיעים לפרס הראשון שהוא הזכייה בכרטיס טיסה לניו-יורק, אך כולם זוכים לעבור תהליך משמעותי. חברי משלחת איתוקל זכו לאמונה מחודשת בעצמם, הוכיחו לעצמם שאפשר לחלום ולהגשים חלומות, שמו לעצמם מטרות ויעדים לעתיד וכל זה בזכות צוות חינוכי תומך ומפרגן שמתאים חליפה אישית לכל תלמיד. תודה לרשת עמל ויוניסטרים שעזרו לנו להגשים למשלחת איתוקל חלום ומימנו את הנסיעה כולל כל ההוצאות״.

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, בירך את חברי המשלחת וציין, כי בנסיעתם לכנס הם מייצגים בכבוד הן את העיר נהריה והן את מדינת ישראל בזכות תוכנית יזמות ערכית וחינוכית שמובילה להישגיות ולמצויינות.

משלחת איתוקל עמל לניו יורק צילום: עצמי