כותרת
> C;
1/1
lifestyle

אולפן למוסיקה סוגר שנה בצל הקורנה

נהריה lifestyleפורסם: 16.07.20 , 14:49ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
צילום תמונות: RITVO PHOTOGRAPHY

ביום שלישי באולם של מתנ"ס מטה אשר בצל מגבלות הקורונה, האולפן למוסיקה מתנ"ס מטה אשר ערך קונצרט סיום ביוזמת מנחם גרודזינסקי והצוות הנפלא על מוריו ותלמידיו. בסדר מופתי כיאה למוסיקאים צעירים והתרגשות באוויר.

בשונה משנים עברו התזמורת לא ישבה בצוותא. ולא יכלה לנצל את ההזדמנות שכל המוזיקאים הצעירים נפגשים ומחליפים רשמים. כל קבוצה הגיע בשעה היעודה. בזה אחר זה עם ריחוק חברתי בין קבוצה לקבוצה. כאשר מאחורי הקלעים רימונדה קולקופסקי מזכירת האולפן עוזרת ושומרת על הסדר.

פתחה בסולו מרגש ומאתגר ניצן טל בן ברק באריה בגרמנית מתוך העטלף מאת יוהן שטראוס. כאשר בחוץ התכוננו הרכב של כ-20 בנות של גיא שמאלי ששרו שיר ערש נתן אלתרמן /סשה ארגוב because -lenon mcartni.

סולו של רומי לינק Think of me מתוך פאנטום האופרה אנדריו לוייד שתי הזמרות בהובלת המורה לפיתוח קול לילך טולנאי טורקאן, הרכב של אמה דונין נבל מזהב מישל גורדן/נחום היימן, בהמשך הופיע עינב הדני צ'לו שהמורה אורי חן צפה בהתרגשות בתלמידתו בוגרת האולפן.

הרכבים מוזיקליים של כל קשת הוביל המנצח כרמי הדני ולוותה המורה רונה שוב תווי אור, חלילי צד בהובלתה של מיטל אוכמן, ההרכב האתני בהובלתו של יובל טובי, ביג בנד של מנחם המנהל של כל אולפן המוסיקה, הרכב ג'אז בהדרכת חיים מור אלגריסי, סיימו תזמורת מצטיינים של מנחם עם the blue rock אלוהים שלי רציתי שתדע.

מנחם גרודזינסקי, מנהל האולפן למוסיקה עם אור בעיניים ובהתרגשות רבה בתום האירוע המתמשך שלא היה כמוהו.

"קונצרט סיום הוא שיא הפעילות של כל מוסד מוסיקאלי, באירוע זה ניתנים לתלמידים להציג את פרי עבודתם והשקעתם. אולם בשנה זו היה צורך להוציא אל הפועל קונצרט במתכונת שונה, וכך נולד הרעיון לצלם את קטעי המופע להפצה להורים והחברים ביוטיוב ובפייסבוק .

החודשיים בגל הראשון של הקורונה דומה שפגעה בפעילותנו, מרגע החזרה לפעילות ההרכבים והתזמורת חזרו לפעילות כדי לגבש את הרפרטואר, התרגשות רבה אחזה במופיעים הן התלמידים והמורים והמנצחים.

תקנות התו הסגול אילצו אותנו לתכנן צילומים לאורך כשבע שעות וזאת כדי למנוע התכנסות של יותר מ20 נוכחים בו בזמן הצילומים והוידיאוים עברו בהצלחה רבה, הורגשה התרגשות רבה והרצון למצויינות אצל המבצעים וזה הורגש בהקלטות תודה לכל התלמידים צוות המורים והמנצחים ולצוות המנהלה של האולפן למוסיקה תודה מיוחדת למרכז הקהילתי מטה אשר ולעומד בראשה גולן רוזנברג. נפגש בשנת פעילות בספטמבר 2020.