כותרת
> C;
1/1
lifestyle

טלי קרנופולסקי בת 18 מנהריה היא "נערת ישראל"

נהריה lifestyleפורסם: 13.07.20 , 14:35ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

היום הוכרזו "מלכת היופי של ישראל" ו"נערת ישראל" לשנת 2020

תהילה לוי בת 18 מיבנה היא "מלכת היופי של ישראל"

טלי קרנופולסקי בת 18 מנהריה היא "נערת ישראל"

היום, 13 ביולי, הוכרזו "מלכת היופי של ישראל" ו"נערת ישראל" לשנת 2020. על הזוכות הכריזה יו"ר חבר השופטים מרים נופך מוזס, העורכת האחראית של השבועון "לאשה".

תחרות "מלכת היופי של ישראל" הנערכת זאת השנה ה-71 מטעם השבועון "לאשה", יצאה לדרך בינואר, עם 12 מועמדות סופיות שנבחרו מבין אלפי בחורות שהשתתפו באודישנים, התחרות התנהלה בצל הקשיים והאתגרים הרבים שנוצרו בעקבות משבר הקורונה. לשלב חצי הגמר העפילו ארבע מועמדות: טלי קרנופולסקי שנבחרה על ידי גולשי ynet, תהילה לוי, חן שאול ונועה תאומי שנבחרו על ידי חבר השופטים.

הזוכות הן: תהילה לוי, בת 18 מיבנה היא "מלכת היופי של ישראל" 2020

טלי קרנופולסקי בת 18 מנהריה היא "נערת ישראל" 2020

מלכת היופי תזכה לייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית "מיס יוניברס", שככל הנראה תיערך באופן שונה לאור המשבר העולמי.

את התחרות ליוו נותני החסות: "נטורל פורמולה", "לאונרדו קוסמטיקה" והמנתח הפלסטי ד"ר לוי אברהם, מעצב העילית שי שלום ו"תכשיטי פדני".

תהילה לוי, בת 18 , מיבנה היא "מלכת היופי של ישראל" לשנת 2020

תהילה נולדה וגדלה ברמלה, היא מתגוררת ביבנה עם אחותה, עובדת כמנהלת בחנות בגדים וממתינה לגיוסה לצבא. אחיה הקטן אורי בן ה-10, אובחן על הספקטרום האוטיסטי כשהיה בן שנה, מאז היא מלווה אותו ומשתדלת להיות נוכחת ברוב הטיפולים שהוא מקבל. הקשר ההדוק שלה עם אחיה הקטן הוביל אותה להתנדב בבתי ספר לילדים עם צרכים מיוחדים ולשאוף ללמוד קלינאות תקשורת בעתיד. תהילה השתתפה ב-2017 בתחרות "מלכת היופי של הדרום" וזכתה בתואר "תגלית השנה". לתחרות "מלכת היופי של ישראל" היא רשמה את עצמה.

טלי קרסנופולסקי, בת 18 מנהריה היא "נערת ישראל" לשנת 2020

טלי נולדה בבאר שבע, להורים שעלו מברה"מ לשעבר, משם עברו לקריית מוצקין ולפני 3 שנים עברו להתגורר בנהריה. טלי סיימה לאחרונה כיתה י"ב והיא ממתינה לגיוסה כספורטאית פעילה בצה"ל ועוסקת בדוגמנות. עד גיל 8 הספיקה לצבור 35 מדליות בתחום ההתעמלות האומנותית. בגיל 8 היא החלה לשחק טניס בעקבות אחותה הגדולה ליאורה. כיום היא שחקנית טניס מקצועית המתחרה בתחרויות בינלאומיות ומדורגת במקום השלישי בארץ לגילה. היא נוסעת מדי יום מנהריה לאימונים בתל אביב.

צלם: איתן טל