כותרת
> C;
1/1
lifestyle

לראשונה בנהריה קורס צילום דיגטלי

נהריה lifestyleפורסם: 02.07.20 , 10:10ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
צילום תמונות: יוחנן קישון

לראשונה בנהריה קורס צילום במועדון ש.א.נ ( שוחרי אומנות נהריה).

דווקא שכולם יוצאים לחופש זה הזמן להעשיר את הידע ובמיוחד שכולנו בעלי מצלמות , הרי כל טלפון נייד הוא מצלמה.

יוחנן קישון, מורה לצילום, צלם, אמן מוכשר ואוצר תערוכות . בשנים האחרונות לפני הקורנה הציג בארץ ובעולם תערוכות טבע ונוף ,אנשים, עצמים ,רגעים קסומים שנתפסו בעין העדשה, צלם עיתונות ואחרים. מלמד כבר מעל 20 שנה. היום יודע להעביר את יתרונות של המצלמה בעולם דיגטלי. ממש חודש לפני הקורנה נפתחה תערוכה בנושא " נהריה ים יבשה" במסגרת יום ההולדת 85 לנהריה .התערוכה שתמונותיה נבחרו בקפידה עדיין מוצגת במוזיאון מגדל המים שבנהריה וכולכם מוזמנים לראות אותה.

בתאריך ה 7.7.20 יום שלישי יפתח קורס צילום של 12 מפגשים שמיועד לחובבי צילום , הסיורים מתאימים גם למתקדמים . חשוב לציין להורה וילד המחיר לילד יהיה סמלי . בקורס יהיו לא יותר מ10 משתתפים . יש לציין שחצי מהמפגשים יהיו מועדון וחצי מהסיורים יתקיימו בשטח ובין לבין כיליד נהריה תשמעו גם סיפורים הקשורים למקומות.

השעורים התקיימו במועדון ש.א.נ ( שוחרי אומנות נהריה) באדיבות יהונתן בוהדנה מנהל המקום. מועדון של ציירים ושוחרי אומנות , היום הורחבה הפעילות והוא יהיה גם מועדון צילום.

למידע יש להתקשר ליוחנן קישון 0505592373.

מהו צילום דיגטלי? הוא צורת צילום המשתמשת בטכנולוגיה דיגיטלית כדי ליצור תמונות של עצמים. בטכנולוגיה זו נעשה שימוש באמצעות חיישן אלקטרוני כדי לעבד ולהקליט את התמונה כמידע דיגיטלי (קובץ תמונה), ולא כשינויים כימיים בסרט צילום כבמצלמת פילם אנלוגית. מעבד אינטגרלי DSP, ממיר את התמונה הנקלטת בחיישן המצלמה לקובץ מחשב באחד הפורמטים המקובלים, ושומר אותה בזיכרון פנימי או על כרטיס זיכרון מוליך למחצה, המשמש לאחסון התמונות. באמצעות טכנולוגיה זו תמונות ניתנות להצגה, הדפסה, אחסון, העברה ושידור, עיבוד ועשיית מניפולציות, מבלי לעשות שימוש בתהליכים כימיים.