כותרת
> C;
1/1
lifestyle

פינוי פסולת משטחים ציבוריים ושטחים פתוחים

נהריה lifestyleפורסם: 10.08.20 , 08:19ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
מחלקת איכות הסביבה באשכול רשויות גליל מערבי ביצעה מבצע פינוי מפגעי פסולת בניין, בשיתוף המשרד להגנת הסביבה והמועצה המקומית מזרעה.
פסולת במקומות אסורים מהווה סכנה ממשית לבריאות האדם, בעלי החיים, לטבע ולנוף של שכונת המגורים. כידוע השלכת פסולת בשטחים פתוחים וציבוריים אינה חוקית ומי שמשלם על טיפול בפסולת הבניין בצידי הדרך הוא הציבור. אשכול רשויות גליל מערבי פועלים על מנת לסייע לרשויות במקרים אלו של פגיעה באיכות הסביבה ומזעור הנזקים וההוצאות.
פואד עווד, ראש מועצה מקומית מזרעה: "ראשית, אני מברך על שיתוף הפעולה של מחלקת הסביבה באשכול גליל מערבי, שיחד עזרו לנו לפנות את הפסולת. שיתוף פעולה רשותי אזורי בתחום נחוץ ומועיל רבות למיגור תופעות מסוג זה.
ושנית חשוב לי לציין כי פסולת לא מטופלת מהווה מפגע סביבתי ובריאותי חמור. עלינו להתייחס לכל משליכי הפסולת הגורמים למפגעים מסוג זה כעבריינים הפוגעים מזכות התושבים להנות מסביבה נקייה ועל כך קיים הצורך להעמידם לדין. פינוי פסולת ואכיפתו הם חלק מחובתנו כלפי התושבים, וחובתנו כרשות להפוך כל אתר פסולת לגינה או משחקיה לרווחת התושבים. כמו כן, אנו נשמח לקבל את עזרת התושבים בשמירה ודיווח על מפגעי סביבה כאלו ואחרים על מנת שנשמור על סביבה נקייה ואיכותית".
קרדיט צילום: אשכול רשויות גליל מערבי.
 
בתמונה: פסולת בשטחים ציבוריים במועצה המקומית מזרעה
קרדיט צילום: אשכול רשויות גליל מערבי.
 
בתמונה: פסולת בשטחים ציבוריים במועצה המקומית מזרעה