כותרת
> C;
1/1
lifestyle

פרגולות אלומיניום בנהריה

נהריה lifestyleפורסם: 21.06.20 , 12:27ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

איך משיגים צל בחצר? מה ההבדל בין פרגולה בנהריה ובערים אחרות? למה כדאי להשתמש באלומיניום?

המיקום הגיאוגרפי של נהריה משפיע על חיי התושבים ברמה היום יומית. בין היתר, אפשר לראות את זה באחוזי הלחות ובאקלים שמאפיין את מישור החוף. מצד שני, נהריה היא העיר הכי צפונית במישור החוף ולכן יש בה שילוב מיוחד של אקלים ממוזג וחם. אם מתייחסים לנתונים האלה, אפשר לבחור טוב יותר את הפרגולות ואת פתרונות ההצללה הרלוונטיים עבור תושבי העיר.

לתושבי נהריה והאזור כדאי להשוות בעיקר בין פרגולות אלומיניום ועץ. באמצעות השוואה כזו, אפשר לראות בבירור את היתרונות של אלומיניום. כמו כן, ההשוואה בין פתרונות הצללה יכולה לעזור להשיג צל בחצר, בגינה, במרפסת ובכל מקום אחר במרחב הציבורי של נהריה.

היתרונות של פרגולות אלומיניום

פרגולה מאלומיניום היא בדיוק מה שתושבי נהריה צריכים על מנת להשיג צל. נכון שכל פרגולה נותנת צל, אבל השימוש באלומיניום מגלם בתוכו עוד כמה יתרונות משמעותיים:

  1. עמידות בפני שיתוך – אלומיניום הוא חומר גלם עמיד בפני שיתוך. כאשר משתמשים באלומיניום על מנת לבנות פרגולה בנהריה, זה אומר שלא צריך לדאוג מחלודה בחורף. אז בגלל שבנהריה יש גם כמות רבה יחסית של משקעים וגם כמות רבה של ימי שמש, האלומיניום נותן פתרון מלא.
  2. תחזוקה נוחה – תושבי נהריה מציבים את הנוחות בראש סדר העדיפויות. כאשר תושבי נהריה והסביבה בוחרים פתרון הצללה, הם בודקים מה צריך לעשות על מנת לנקות אותו. ספציפית עם פרגולה, כדאי לתת עדיפות לאלומיניום שלא דורש צביעה מחדש אלא רק מטלית לחה וקצת סבון.
  3. עלויות משתלמות – השימוש באלומיניום כחומר גלם שכיח מאוד בתעשייה הקלה והכבדה. בין היתר, הסיבה לכך היא עלות משתלמת של החומר והתוצר הסופי ללקוחות. מבחינת תושבי נהריה, זה אומר שלא מדובר על הוצאה רגילה אלא על השקעה לטווח ארוך. בזכות פרגולה מאלומיניום בחצר או במרפסת, אפשר להשביח את ערך הנכס באופן מיידי.

טיפים לתכנון הפרגולה המתאימה

פרגולה שאותה בונים בנהריה צריכה להתאים למאפייני האזור. נהריה שונה מתל אביב למשל מבחינת אחוזי הלחות, אך דומה לחיפה מבחינת האקלים בחורף. מנגד, פרגולה שתתאים באילת או בבאר שבע לא תהיה בנויה גם פרגולה בנהריה ובכרמיאל. על הרקע הזה, אפשר להבין את החשיבות של התייעצות עם אנשי מקצוע.

התייעצות עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום פרגולות אלומיניום עוזרת לקבל טיפים על מנת לתכנן את הפרגולה המתאימה. אחרי שמבינים שפרגולה היא לא פריבילגיה אלא תנאי לאיכות חיים, כל שנותר הוא ליצור קשר עם חברה שמתמחה באלומיניום. כאשר יוצרים קשר עם חברה שיש לה קטלוג של פרגולות אלומיניום איכותיות, חוסכים זמן וכסף. בהמשך, אפשר להתרשם מהפרגולות הקיימות בקטלוג ולקבל הצעת מחיר מסודרת ותכנית עבודה על בסיס לוח זמנים.