כותרת
> C;
1/1
lifestyle

פתרונות סליקה לעסקים בזמן הקורונה - יתרון גדול

נהריה lifestyleפורסם: 19.05.20 , 09:12ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

סליקה היא דבר שכל עסק צריך, ואפשר להבחין דווקא בזמנים אלה כמה היתרון הוא גדול. משבר הקורונה פגע בכל העסקים בצורה קשה מאוד, פתרונות סליקה הפכו את המצב לפחות נורא. אז מה זה בכלל סליקה ואיך היא תורמת למצב הנוכחי?

מהי סליקה ואיך היא עובדת?

אם אתם בעלי עסקים סביר להניח שאתם מכירים את המושג סליקה. פתרונות סליקה נותנים מענה לכל תרחיש שיכול לקרות בזמן התשלום. הסליקה היא העברה של אמצעי תשלום על ידי מילוי פרטי האשראי ללא כל צורך בגיהוץ הכרטיס. הצורה בה סליקה עובדת נשמעת מאוד מסובכת אבל מדובר על תהליך של מספר שניות. תהליך הסליקה עובר דרך שלושה גורמים: מנגנון שירות אוטומטי של הבנק, חברת הסליקה וחברת האשראי. כיום יש דרכים שונות של סליקה: מסוף סליקה נייד, סליקה טלפונית, סליקה באינטרנט ועוד…

איך סליקה תורמת למצב הנוכחי?

אם עד עכשיו העסק שלכם עבד רק באופן פיזי - הכוונה שלא הייתה לכם חנות אינטרנטית או משלוחים וכמובן מענה טלפוני, זה הזמן. פתרונות סליקה נותנים לנו אפשרות "לדלג" על ההגבלות. במצב הנוכחי כאשר יש הגבלת כניסה של אנשים לכל חנות, מעטים הם האנשים שיעמדו בתור… עסק כמו שיש לך סביר להניח שקיים כבר, ואם לו יש אפשרות לרכישה דרך האתר ולך אין, אתה מפסיד פה לקוחות. כל לקוח חשוב, במיוחד בזמן הזה. פתרונות סליקה מאפשרים ללקוחות לבצע עסקאות דרך האתר ולדרוש במשלוחים עד הבית, ככה אתם מרוויחים גם מהאנשים בבית וגם מהאנשים שמגיעים לחנות.

עוד יתרון קטן אבל משמעותי!

עד עכשיו העסק שלכם היה פתוח משעה 8 עד שעה 5, ולעיתים גם עד השעה 10. כמה לקוחות אנחנו מפסידים בשעות בהם אנחנו לא פתוחים? התשובה היא, המון! יותר מזה… אין לנו חניה באזור, כמה לקוחות אנחנו מפסידים? המון. פתרונות סליקה מאפשרים לנו מספר דברים:

  1. הרחבת צי הלקוחות שלנו - מהיום, אם העסק שלכם במרכז, גם אנשים בבאר שבע יוכלו לרכוש את המוצרים שלכם.
  2. פתוחים 24/7 - פתרונות סליקה אשראי מאפשרים לכם למכור את המוצרים שלכם לאורך כל שעות היום. כל מה שעל הלקוח לעשות הוא לבחור מוצר ולהזין פרטי אשראי.

לסיום

סליקה היא אמצעי שכל עסק חייב, לא רק בזמן הקורונה. דווקא עכשיו אנחנו יכולים לראות כמה האופציה הזאת משתלמת ומאפשרת לנו להתקיים ממה שיש. תארו לכם שבעל מסעדה לא היה עובד עם חברת סליקה… הוא לא יכול היה לעבוד עם משלוחים… זו רק דוגמה קטנה. חשוב להבין, רוב העסקים בישראל עובדים עם חברת סליקה, מדובר על חברות מאובטחות ובטוחות שעובדות בקשר ישיר עם הבנקים והגופים החוץ בנקאיים (חברות האשראי).

Depositphotos