כותרת
> C;
1/1
lifestyle

קידום חשבון האינסטגרם בעזרת קניית עוקבים באינסטגרם

נהריה lifestyleפורסם: 09.11.21 , 09:12ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

זה ידידותי, מאובטח, אמין ודיסקרטי. כולם עושים זאת אבל אף אחד לא מדבר על זה, קניית עוקבים באינסטגרם, המתכון להפוך למשפיען או מוביל דעה. מי שנמצא שעות רבות באינסטגרם יודע שאפשר להפוך אותו לכלי שיווקי, הוא מצליח להפיץ את הבשורה. כדאי להפוך את החשבון שלכם לפופולארי ולהעניק לו חזות בעל מוניטין, זה אפשרי בעזרת דיגיטל בוסט המאפשרת רכישה של קניית עוקבים שמגדילה את המעורבות בחשבון שלכם, קניית עוקבים באינסטגרם או עוקבים בשאר הרשתות החברתיות.

החבילות הללו נועדו לשם הגדלת העוקבים לא רק באינסטגרם, ניתן לדאוג גם למספר לייקים לפייסבוק לבחירתכם או אפילו לחבילת צפיות יוטיוב. כשהמטרה ברורה, הצלחת החשבון והגדלת כמות העוקבים והמעורבות של הגולשים יכולה להיות בטוחה. זה לא באמת משנה מה הסיבה לכך שאתם מעוניינים שתהיה לכם כמות עוקבים גבוהה, בין אם אתם עסק שרוצה לפרסם את מה אתם מציעים ובין אם אתם אנשים פרטיים שרוצים נראות פופולארית בעלת מוניטין, קניית עוקבים באינסטגרם היא עבורכם.

רכישת חבילה מסוג זה גורמת לאפקט המשיכה, מה שנקרא אפקט העדר במונחי שיווק מסורתיים. בגלל שיש כמות גבוהה של עוקבים משתמשים רוצים לעקוב גם מתוך הנחה שיש סיבה לכמות העוקבים הגבוהה הזו. זו תופעה ידועה ומוכרת ולכן היא הופכת את חבילת קניית עוקבים באינסטגרם למבוקשת כי היא לא מביאה רק עוקבים מהרכישה עצמה, אלא היא גם מביאה עוקבים ברמה האורגנית, השוטפת.

אם כבר מדברים על אורגני אנו ממליצים לשים דגש על תוכן איכותי, כתיבת האשטגים נכונים, טקסט איכותי ובעיקר לצלם סרטון או תמונה שמושכים את העין, כי זה אינסטגרם, תמונה יפה ששווה אלף מילים היא טובה יותר מטקסט ארוך שמנסה להעביר מסרים. האשטאג הינו רצף של מילים וביטויים שלפניהם מוסיפים את הסימן "#" . כך שהמשתמש מחפש את הביטוי שכתבתם הפוסט שלכם יעלה לו בחיפוש באינסטגרם וכך תחשפו לעוד ועוד עוקבים חוץ מעוקבים שהגיעו דרך קניית עוקבים באינסטגרם. זה יוצר מעורבות וחשיפה לדף, בדיוק מה שאתם צריכים ולכן כדאי להשתמש בזה בכל פוסט שלכם. בדרך כלל נהוג להשתמש בזה במקרים של: תופעות שונות, חגים, אירועים מיוחדים, שמות של מוצרים או שירותים, שמות מותג, סוגי מקצוע ועוד. חשוב לא להגזים עם כמות האשטאגים שלא תראו מסחריים מידיי וכמובן להשתמש בכאלה שיש להם ביקוש, במונחים מוכרים.

מעבר לכך כדאי לנהל את החשבון שלכם בצורה חכמה, תכנים שמוגדרים מראש, שלכולם מטרה דומה עם מסרים שונים בדרך ייחודית. מומלץ להתייחס למסרים אקטואליים, למצבים שכולם מדברים עליהם ולהתאים את הפוסטים והסטוריז שלכם בהתאם. ליצור תוכן טוב ולשים תמונת פרופיל ייחודית, זה הטיפ החשוב ביותר. קניית עוקבים באינסטגרם תעזור לכם להגדיל את מספר העוקבים ומי שיצפה בפרופיל שלכם ייראה כמות מספקת ומכובדת של עוקבים. סביר להניח שהוא יסתקרן ויציץ בפרופיל שלכם או יישלח לכם עוקב אם החשבון שלכם פרטי. רבים מהחשבונות של המשפיענים וכוכבי הרשת הם פרטיים כדי שאנשים לא יוכלו לצפות ללא עוקב, כי כולם רוצים להגדיל את מספר העוקבים זו המטרה הראשית של כל מנהל תוכן ברשת האינסטגרם כי עוקבים זה כסף ולכן קניית עוקבים הפכה להצלחה מסחררת בעלת ביקוש רב.

גם לפייסבוק תוכלו למצוא חבילות מתאימות שיגדילו לכם את המוניטין כמו לייקים לפייסבוק ועוקבים. כל החבילות מאובטחות ומתקבלות במהירות, כי דיגיטל בוסט דואגת שהדברים יהיו דיסקרטיים וזריזים, השירות מעל הכול ואת זה תוכלו לחוות בעצמכם.

אל תתחילו ברכישת חבילה של קניית עוקבים באינסטגרם אם אתם לא מתכוונים לעלות תכנים מידיי מספר ימים או לתת ערך מוסף לעוקבים. כיוון שאם לא תמשיכו לספק תכנים גם העוקבים שכבר יש לכם, יכולים לבטל את המעקב כי יבינו שאין להם מה לחפש בפרופיל שלכם. תציגו להם כל מה שאפשר, כל מידע שנראה לכם רלוונטי, שונה ומעניין. לעיתים גם הסטוריז הפשוטים עושים את העבודה ולכן תעלו כמה שיותר, מומלץ לעלות מספר סטוריז ביום לפעילות שוטפת. תנצלו כל מה שהרשת החברתית מאפשרת לכם, REELS, טקסט, הוספת קישור, אפקטים ועוד. כל דבר יכול להוסיף ולהפוך את התוכן לייחודי ולהביא לכם עוד עוקבים וכך לא תסתפקו רק בקניית עוקבים באינסטגרם.

אם אתם כבר בוחרים לבצע קניית עוקבים באינסטגרם בחברת דיגיטל בוסט אז בחרו את העוקבים שלכם לפי קהל היעד אליו אתם פונים. עוקבים ישראליים אם אתם פונים לשוק הישראלי, עוקבים מעורבים אם יש לכם צורך במעורבות, עוקבים בגילאים מסוימים או מאזורים ספציפיים בארץ. חשוב להגדיר קהל יעד מדויק, תנו לעצמכם כמה דקות של חשיבה בנושא, זה יקדם אתכם למקומות הנכונים.

כדאי להבין את הפסיכולוגיה "ההפוכה" שקיימת בזמן קניית עוקבים באינסטגרם, כדי להמחיש את חשיבות העוקבים נוכל לחשוב רגע על עצמנו, אנו משתמשים לכל דבר, בכניסה לפרופילים בעלי עוקבים רבים אנו מרימים גבה וחושבים לרגע, יש שם משהו שאני כנראה צריך לראות. הפיתוי הזה גורם לנו להביט בתוכן או לבצע מעקב אחר החשבון הזה כי כצרכן אנחנו לא אוהבים לפספס מידע, ותחושה של פרופיל שמלא בעוקבים מעניק תחושת הפסד ואם יש משהו שידוע בעולם השיווק זה שהצרכן לא יכול לחיות עם תחושת ההפסד, הוא יעדיף לעקוב אחר העמוד ולא להפסיד מידע שעלול להיות מועיל עבורו. אז בדרך זו כאשר אתם מבצעים קניית עוקבים באינסטגרם אתם מביאים לכם עוד ועוד עוקבים שרוצים להיחשף לחשבון שלכם רק בגלל כמות העוקבים הגבוהה.

אז כן קניית עוקבים באינסטגרם תהפוך אתכם למובילי דעה ומשפיעני רשת אם תדעו לנהל את החשבון שלכם בצורה נכונה. רבים התחילו את דרכם בדרך הזו וכיום הם מנהלים אלפים או מאות של עוקבים ומקבלים תשלום בעבור פרסום מוצרים או שירותים. ההחלטה היא שלכם האם אתם רוצים להיות חשופים לעולם ולהשפיע על החלטות רכישה? אם כן, המשיכו זה עבורכם קנו כבר עכשיו חבילה של קניית עוקבים באינסטגרם אם טרם עשיתם זאת. אבל אם אתם אנשים שאוהבים את הפרטיות שלכם, לא אוהבים להצטלם ורוצים שקט בחייכם, זה לא עבורכם כי פרסום מביא חשיפה וחשיפה מביאה ביקורת שלעיתים לא כולם מצליחים להתמודד איתה, ביקורת לא נעימה ולעיתים לא עניינית. אם אתם יודעים לא להתייחס לתגובות שאינן מפרגנות זה מצוין, ההתמודדות שלכם תהיה גבוהה ותוכלו להמשיך בפעילות, אך אם תהיו רגישים לכל מילה לא תצליחו להמשיך לקיים את החשבון שלכם ופתאום תרגישו צורך לקחת צעד אחד אחורה. אל תיכנסו לעולם הזה עד שלא תעשו חשיבה מעמיקה אם היא מתאימה לכם. בכל זאת קניית עוקבים באינסטגרם זו השקעה שאתם עושים לטווח ארוך, כדי לחשוב על הדברים לפני, סוף מעשה במחשבה תחילה.

אם אתם אוהבים את זה, אין לכם מימה להתבייש הגדלת כמות העוקבים תהיה משתלמת עבורכם ותצליח ליצור את התדמית שתרצו תוך זמן קצר בדיסקרטיות מלאה ואבטחה מספקת.

דיגיטל בוסט DigitalBoost

דוד סחרוב 3, ראשון לציון, 7570703

טלפון: 03-518-4300

digitalboost.co.il

צילום:freepik